Skocz do zawartości

konieczko

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O konieczko

 • Ranga
  Debiutant
 1. Zestaw do 1000 zł

  Głośnik z boku jest tak samo dobrym rozwiązaniem jak z przodu, zawsze pod warunkiem, że konstruktor wiedział co robi. Do podanej przez Ciebie muzyki JBL jest OK, Magnaty wymienione niżej również. Choć chyba za drogie, bo 1000zł ma Ci starczyć także na wzmacniacz.
 2. Czego słuchasz??

  Nie słuchałem, ale myślę, że chodziło o to, że ktoś kto się za to wziął nie miał o tym pojęcia. Zobacz jak nagrane są inne płyty MTV Unplugged, np. nieśmiertelny Clapton czy Nirvana. Można to zrobić świetnie.
 3. kef iq9

  Ładnie zagra każdy, zależy co dla kogo ładnie oznacza. Dobrą neutralność uzyskasz np. z arcama diva90.
 4. Surround z TV

  Do Dolby Digital musi być sygnał cyfrowy, np. z tunera satelitarnego - niektóre modele mają wyjścia coax/opt i wtedy łączysz je z amplitunerem tak jak dvd.
 5. Mam stary gramofon z fabrycznym, cienkim i już zużytym kablem chinch, czy warto go wymienić na coś lepszego? Gramofon to jakaś polska unitra, więc bez szaleństw z kablami za 500zł
 6. Trzaski ze źródeł analogowych

  Choć to byłby pech to jednak tunerowi polsatu ani konsoli playstation bym raczej nie wierzył, spróbuj podłączyć analogowo dvd i zobacz czy jest tak samo. Jeśli będzie to winny jest amplituner. Sprawdzaj tylko w trybie stereo/direct.
×