Skocz do zawartości

zuch

Uczestnik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

O zuch

 • Ranga
  Debiutant
 1. Nowa linia Dali Ikon ???

  Już są chyba, przynajmniej Horn ogłaszał się, że ma.
 2. Tak, ale później wypalasz rip HDD na CD-R, z którym odtwarzacz ma większe problemy niż z płytą tłoczoną. W ostatecznym rozrachunku nie musi być lepiej, ale może - zwłaszcza przy zniszczonych płytach.
 3. Kino domowe Pioneer

  Może masz włączone jakieś poprawiacze? Zresetuj ustawienia amplitunera, wybierz gołe Dolby Digital, ustaw poziomy głośności we wszystkich kanałach/opóźnienia i powinno być ok.
 4. Wieża do kompa

  Jedyna opcja to audio na Scart i z separatorem między komputerem a wieżą.
 5. Ostateczny wybór!

  Ostatecznie nie wiem i chyba nikt nie będzie wiedział, te wzmacniacze to jakieś zabytki, szansa, że ktoś to ma jest moim zdaniem zerowa.
 6. kilka pytań odnośnie Jamo e-850+yamaha rx-396rds

  Kolce, ma dobrze wyglądać i być stabilne, głębszego znaczenia nie ma żadnego.
 7. Żadne z poniższych, skoro masz z przodu B&W to najlepiej by było gdybyś do tyłu kupił także B&W - z tej samej serii, tylko podstawkowce. Uzyskasz wtedy najlepszą spójność dźwięku przód-tył.
 8. Sluchawki do 200zl

  Jeśli myślisz o tym, aby je ze sobą czasem gdzieś zabrać to koss porta pro. Jedyny problem, że będą droższe niż 200zł, ale warto dołożyć.
 9. Kino domowe do 1500zł

  Właśnie też LG, było o nim, to jedyny odtwarzacz, który łyka zarówno blu ray jak i hd dvd. Zestaw LG ja też bym polecał, może nie tak dobry jak amplituner i kolumny, ale gra całkiem OK, a w tym pokoju, nie największym, będzie się naprawdę dobrze prezentował! No i obsługa takiego systemu nieporównywalnie przyjemniejsza.
 10. Kino w małym pokoju

  Zastanawiam się czy w pokoiku 9m da się urządzić jakieś mini kino domowe i jakim sprzetem to osiągnąć? Pokój służy nie tylko do tego, są tu meble i toczy się normalne życie, więc każde 5 kolumn, nawet wszystkie podstawkowe to już sporo. Może więc zdecydować się na zestaw komputerowy, jakiś dobrej klasy? Na wszystko mogę wydać ok. 3000zł (bez TV).
 11. Dolby Digital czy DTS?

  Nie o jakość sprzętu, ale jakość systemu dźwięku (w porównaniu do CD) idzie.
 12. Ile kanałów?

  Co to znaczy? a do efektowych to nie idzie cały czas sygnał?
 13. System do średniej wielkości pokoju

  Weź pod uwagę także Denona F102.
 14. Ile kanałów?

  A co z dodatkową precyzją, jaką wprowadza tylny centralny? Jak 6.1 jest niepotrzebne to tym tropem centralny frontowy również.
 15. Gra lepiej wieczorami

  Podobny efekt wzmożenia słuchu uzyskasz za dnia zamykając oczy, podświadomie zaczynamy wtedy mocniej "nasłuchiwać".
×