Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano

Szukam pierwszego gramofonu do ok.2000zł :) Celuję w coś nowego, z przedwzmacniaczem, najchętniej półautomatyczny żeby sam podnosił igłę po skończeniu płyty, ale w tej cenie widzę, że ciężko coś takiego znaleźć.  Aktualnie w oko wpadło mi kilka modeli: Rega Planar 1 plus, Argon Audio TT-3 Plus, Pro-Ject Debut Carbon 2M-RED DC. Z bardziej budżetowych opcji  AUDIO-TECHNICA AT-LP3XBT i Argon Audio TT Mk2, ale o tym drugim ciężko znaleźć rzetelniejsze opinie.
Będzie mi bardzo miło gdyby ktoś zechciałby mi poradzić, który z nich będzie najlepszym wyborem, albo zaproponować coś innego :) Chętnie też dowiem się więcej o tych argonach.

Napisano

Cześć,
ja sam mam Audio-Technica AT-LPW50PB, też raczej z tych tańszych. Wymieniłem w nim wkładkę na MicroLine, ale tej która była tam fabrycznie też było ok. Myślę, że na początek jest dobry, mi pasuje. Po kupnie gramofonu nieco się wkręciłem i wszedł preamp, potem głośniki i nowy wzmacniacz .... Teraz jakbym kupował swój pierwszy to pewnie zwróciłbym oczy bardziej w stronę Pro-Ject Debut lub Rega Planar 1. Ten gramofon AT-LP3 z tego co pamiętam to taki mocno plastikowy mi się wydawał.

Napisano

Hej :) Zasadniczo, to każda z tych opcji będzie spoko i na pewno jest warta odsłuchu :) O ile znajdziesz Pro-Jecta jeszcze, bo już dłuższą chwilę nie jest dostępny u nas przynajmniej. No i nie ma przedwzmacniacza. 

Argona i Regę znajdziesz za to u nas, gdybyś chciał sprawdzić na własne uszy ;) W razie czego zapraszam :) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...