Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kanarek72

Jaki subwoofer wybrać?

Posiadam Yamahe Piano Craft E-600. Chcę dokupić do niej subwoofer. Czy moglibyście mi jakiś polecić?

Polecam nie polecać. Yamaha ma w sobie ten urok, że monitorki są świetnie wyważone i płynie z nich równy, dynamiczny i szybki dźwięk. Subwooferem masz więcej niż pewność, że to popsujesz.

Cytat

Polecam nie polecać. Yamaha ma w sobie ten urok, że monitorki są świetnie wyważone i płynie z nich równy, dynamiczny i szybki dźwięk. Subwooferem masz więcej niż pewność, że to popsujesz.

Hmmm... Sam nie wiem. Do tej pory też tak uważałem, ale czytając różne fora doszedłem do wniosku, że jednak może warto. Będę więc naciskał na jakiś typ. Co mam kupić?

Skoro brakuje Ci basu to sprzedać monitorki Yamahy i kupić lepsze kolumny (wolnostojące). I nie czytaj tyle różnych for internetowych, od tych porad, najczęściej po prostu głupich od ludzi niemających pojęcia, można samemu zgłupieć icon_smile.gif

Cytat

Skoro brakuje Ci basu to sprzedać monitorki Yamahy i kupić lepsze kolumny (wolnostojące). I nie czytaj tyle różnych for internetowych, od tych porad, najczęściej po prostu głupich od ludzi niemających pojęcia, można samemu zgłupieć icon_smile.gif

Powoli mnie przekonujecie icon_smile.gif Ostrożnie w takim razie zapytam... jeśli kolumny - to jakie? Pokój odsłuchowy nie jest zbyt duży 18 m2, jest średnio wyciszony: trochę książek, dywan zakrywający 1/2 podłogi, zero firanek, zero zasłon, kanapa...

Myślę, że ktoś zaraz Ci doradzi, jeśli jeszcze powiesz ile te kolumny mają kosztować (my już sobie dodamy te 400zł ze sprzedaży monitorków PianoCrafta).

Cytat

Myślę, że ktoś zaraz Ci doradzi, jeśli jeszcze powiesz ile te kolumny mają kosztować (my już sobie dodamy te 400zł ze sprzedaży monitorków PianoCrafta).

Myślę, że przedział cenowy 1-3 tys. złotych będzie najodpowiedniejszy. Może ze dwa trzy warianty cenowe?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0