Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kmil2

trzaski w róznych trybach

Witajcie. Jestem tu nowy i zabardzo się nie znam. Posiadam amplituner yamaha rxv 350 lub rxv 35x (ostatnia cyfra zamazana) i mam problem. Jak włącze jakieś tryby np cinema dsp to slychać jakby trzaski małe w glosnikach. Głosniki to przód altony 80 a tył creativy małe. Centralnego nie posiadam. Czy to jakieś mocne uszkodzenie? Kiedyś coś takiego miałem ale przestało.

Cytat

Witajcie. Jestem tu nowy i zabardzo się nie znam. Posiadam amplituner yamaha rxv 350 lub rxv 35x (ostatnia cyfra zamazana) i mam problem. Jak włącze jakieś tryby np cinema dsp to slychać jakby trzaski małe w glosnikach. Głosniki to przód altony 80 a tył creativy małe. Centralnego nie posiadam. Czy to jakieś mocne uszkodzenie? Kiedyś coś takiego miałem ale przestało.

Miałem podobny problem z amplitunerem Yamaha RX-V530. W moim przypadku musiałem wymienić uszkodzony procesor DSP.

Lepiej nie grzebać samemu w sprzęcie .Fachowiec zrobi to lepiej a przede wszystkim bezpieczniej.Może dodać uziemienie?

Powiedzcie mi co się mogło stac. Przejechałem na wł. ampli po ząbkach procka i dźwięk zaczął normalnie działać. Wszystkie tryby i wogóle;]

Wygląda tak jakby ci zaśniedziały styki w przełączniku .Można kupić w sklepie z częściami zamiennymi specjalny płyn do przełączników potencjometrów jeśli są to modele otwarte to pomaga.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0