Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gimbus14

Karta Muzyczba

Siema

Moja obecna karta muzyczna ulega uszkodzeniu ( swoje i tak podziałała ). I tu też chce zaczerpnąć waszej rady ( cena do 1000 zł ). Na komputerze słucham głównie przez słuchawki ( akg 701 ) ale też w niedługim czasie będę inwestował w głośniki ( bardziej 5.1-7.1 bezprzewodowe by zastąpić komputerem kino domowe). Czytając wasze posty zwróciłem uwagę na wzmacniacze słuchawkowe trochę niechętnie na nie patrzę szczególnie przez ich ceny na stronach, i dlatego mam pytanie czy dobra karta muzyczna jest wstanie taki wzmacniacz częściowo zastąpić ( sporo kart ma moduły przednie albo jest tylko na usb , ciekawy jestem czy też są z karty z dużym jack na słuchawki ).

Pozdrawiam Gimbus

Tak jak pisze audionet zakup karty dźiękowej wielokanałowej do takich słuchawek to lekki mezalians. Dużo lepiej byś zrobił kupując dwa urządzenia, a mianowicie:
09 DAC (więcej może ci napisać o niem oktagon, on go używa na codzień)
CREATIVE SB X-FI Gamer, albo jeszcze lepiej Audiotrak Prodigy 7.1
Za stereo byłby odpowiedzialny DAC, który na pewno rozłoży taką kartę nawet za 1000zł na łopatki, a wielokanał do gier wcale by nie ucierpiał. Nie ma się co oszukiwać w grze ważne, żeby dźwięki były dookoła, a nie, żeby miały jakąś niesamowitą jakość, bo i tak się w nie nie wsłuchujesz.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0