Skocz do zawartości

Karta Muzyczba


Gimbus14

Recommended Posts

Siema

Moja obecna karta muzyczna ulega uszkodzeniu ( swoje i tak podziałała ). I tu też chce zaczerpnąć waszej rady ( cena do 1000 zł ). Na komputerze słucham głównie przez słuchawki ( akg 701 ) ale też w niedługim czasie będę inwestował w głośniki ( bardziej 5.1-7.1 bezprzewodowe by zastąpić komputerem kino domowe). Czytając wasze posty zwróciłem uwagę na wzmacniacze słuchawkowe trochę niechętnie na nie patrzę szczególnie przez ich ceny na stronach, i dlatego mam pytanie czy dobra karta muzyczna jest wstanie taki wzmacniacz częściowo zastąpić ( sporo kart ma moduły przednie albo jest tylko na usb , ciekawy jestem czy też są z karty z dużym jack na słuchawki ).

Pozdrawiam Gimbus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze audionet zakup karty dźiękowej wielokanałowej do takich słuchawek to lekki mezalians. Dużo lepiej byś zrobił kupując dwa urządzenia, a mianowicie:
09 DAC (więcej może ci napisać o niem oktagon, on go używa na codzień)
CREATIVE SB X-FI Gamer, albo jeszcze lepiej Audiotrak Prodigy 7.1
Za stereo byłby odpowiedzialny DAC, który na pewno rozłoży taką kartę nawet za 1000zł na łopatki, a wielokanał do gier wcale by nie ucierpiał. Nie ma się co oszukiwać w grze ważne, żeby dźwięki były dookoła, a nie, żeby miały jakąś niesamowitą jakość, bo i tak się w nie nie wsłuchujesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...