Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
alexunder997

wieża technics sh-eh780 + jakie głośniki ?

Witam, jakie polecili byście głośniki do wieży technics sh-eh780, cena max do 800pln. Pokój ok 10m2. Wybrać 5.1 ? bo taki system moge podłączyć, czy zwykłe stereo, co polecacie?

Mógłbyś coś więcej o tej wieży powiedzieć?
Ile ona ma na kanał watt, albo przynajmniej pobór z sieci. Masz mały pokój, czyli raczej jakieś podstawkowe. Ale musisz powiedzieć na czym Ci najbardziej zależy ? Przestrzeń, bas, soprany, środek ? Czego słuchasz itd. icon_smile.gif

Ps. Też jesteś z Lublina?

Pozdrawiam

Witaj tutaj na aukcji jest wiekszość o tym sprzęcie, mysle że powinno wystarczyć http://www.allegro.pl/item785153576_techni...ealny_5_cd.html icon_smile.gif Lubie gdy przydudni bas, ale bez jakis rezonasów i totalnego zakłucenia, środek powinien być też w miare wyraźny, na superwysokich tonach mi nie zależy icon_smile.gif, głównie słucham techno, trance i rap. Jestem z Zamościa

jeszcze raz apeluje o pomoc ! Edytowano przez RoRo
korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić lub poprawić swoją wypowiedź...

napisałem wyżej 10m2. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu go cytować w całości!

Aha, widzę przepraszam, myślę, że jeśli ta wieża ma naprawdę moc około 100watt rms na kanał to spokojnie możesz dokupić sobie jakieś podstawkowe kolumny, ew. jeśli zależy Ci tylko na poprawie basu, to dobry subwoofer. Wolisz poprawić sam bas, czy cały dzwięk ? Czy Ty po prostu nie masz kolumn w tej wieży?

nie posiadam żadnych kolumn.., z tego co słuchałem u znajomych, to subwoofer dużo wnosi, dlatego mógłbym pokusic się o suba:) , tylko czy w tej kwocie wogle dostane coś sensownego??;D

Jak chcesz mieć potężny bas to kup sobie jakieś podłogówki, np. JAMO S718 (nowe dostaniesz za 1200zł z transportem, a używki chodzą w granicach 800zł), żaden sub ci nie będzie potrzebny i na pewno pokój wypełni ci się niskimi częstotliwościami. Ktoś napisze, że JAMO do 10m2 to zły pomysł, ale rozumiem jakiego dźwięku szukasz i myślę, że sprawdzą się całkiem nieźle.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0