Skocz do zawartości

ONKYO HTE 507 TREND 900 lub jaki zamiennik 2700zł


przeps

Recommended Posts

Witam i na start przepraszam za spam icon_wink.gif wiem że temat oklepany.

Ważne dla mnie jest o indywidualną wypowiedz skierowaną do mnie od was forumowiczów.
Na początek poszukuje amplitunera + zestawu głośników aby podłączyć pod konsole xbox360,telewizor w późniejszym czasie dysk zewnętrzny (słyszałem o możliwościach dysku coś w rodzaju HD) najlepsza jakość do kwoty 2700zł dodam że pokój jest o wymiarach 20m~

Słucham każdej dobrej muzyki z przewagą rocka, ale i film lubię obejrzeć.
70% - muzyka
25% - xbox 360 + film

mój faworyt to: (jakaś uwaga?)
ONKYO HTE 507
poszukuję rywala dla niego w podobnej "wadze"

większy problem mam z głośnikami stąd główny powód tego tematu ale i tu wystawiam rywala:

M-AUDIO CALVADOS TREND 900


przykład
http://allegro.pl/item800166946_mikolow_on...32_2265195.html

pomoże ktoś debiutantowi? Edytowano przez RoRo
korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić lub poprawić swoją wypowiedź...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego amplitunera w tej cenie - może być, choć ja bym się zastanawiał nad starszymi modelami, ale już z serii 60x.

Kolumny - MAudio nie jest raczej najlepszym rozwiązaniem, choć są w miarę tanie.
Onkyo często występuje z kolumnami Quadral Quintas 500 lub mocniejszymi 700, a według mnie lepiej one zagrają niż MAudio...
http://allegro.pl/item802440019_onkyo_hte_..._gwarancja.html
Ale ja bym proponowal rozejrzenie się za kolumnami KODA - model 702 zbiera (w pełni zasłużenie) dużo pochwał i kosztuje porównywalnie do powyższych modeli icon_razz.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nikt na forum nie wskaże Ci co masz konkretnie kupić. Szczególnie, że ten sam sprzęt zagra zupełnie inaczej w dwóch różnych pomieszczeniach.

Wydaje się, że sprzęt jaki zakupiłeś powinien spełnić Twoje oczekiwania. W czasach, gdy pasjonowałem się kinem domowym, na szczęście przeszło mi to icon_mrgreen.gif byłem zwolennikiem sprzętu firmy Yamaha.
Moim amplitunerom (a było tego trochę) towarzyszył zawsze odtwarzacz DVD tej samej firmy. Zestawy współpracowały z kolumnami firm Koda - inne, niż te które wymienił RoRo , Wearfedale, Acoustic Energy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ostatecznie kupiłem kino yamaha rxv465 dvd 663 zestaw głośników ns7900
szkoda, że nie pomogliście mi w wyborze ale chociaż ocencie ten zestaw icon_smile.gif

To nie dość wyraźna była ugestia, by nie kupować zestawu z MAudio???

Poza tym trudno trafić taki zestaw jak ten który kupiłeś za kwotę 2700zł, jak to określiłeś w pierwszym poście.
Nie napiałeś, gdzie mieszkasz i czy chcesz kupić zestaw na Allegro czy w sklepie.
Nie znamy też salonów i sklepów RTV w Twojej okolicy. icon_rolleyes.gif
W dodatku czy ma być nowy - czy może być używany.

No a skoro nie kupiłeś jakiś wynalazków, to byćmoże jednak poczytałeś inne posty na Forum icon_wink.gif

A na koniec - używaj funkcji EDYTUJ by uzupełnić swoją wypowiedź zamiast dodawać post jeden po drugim...

Życzę Ci zadowolenia z nowego sprzętu - i trochę więcej cierpliwości... icon_razz.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...