Skocz do zawartości

pomocy... koda harmony cv-20, heco victa 500czy jamo e 660?


Lysy239

Recommended Posts

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam prośbę do wszystkich tych, którzy mieli okazję posłuchać chociaż jednego z tych zestawów by napisali, co o tym sądzą. Mam zamiar kupić zestaw kolumn 5.0 lecz jestem w kropce... W moim pobliżu nie mam możliwości posłuchania żadnego z nich więc bardzo zależy mi na opinii. Chcę, by służyły one głównie muzyce z cd choć także obejrzeniu jakiegoś filmu w kinie. mój sprzęt to:

-wzmacniacz- denon avc 1530
-cd- denon dcd 715
-interkonekt- profigold
-kable- zwykłe ofc

Preferowana muzyka to jazz, soft rock, rock, r'n'b itp. do dyspozycji mam 1600zł. Pomieszczenie to 15metrów kwadratowych z myślą o większym (w przyszłości). myślałem też nad jamo e 680 ale one wykraczają poza mój budżet icon_sad.gif z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co mój wzmacniacz mnie zadowala. jest bardzo dobry w stereo, ale moje kolumny to średnio udane DIY więc teraz czas na nie... a to z czasem. dzięki wielkie za dobre rady ale już podjąłem decyzję i zakupie jamo e 680. jeszcze raz dziękuję wszystkim za rady. jak je zakupie to napiszę czy to był trafiony wybór
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...