Skocz do zawartości

szukam kolumn Yamaha RX-V395 RDS


ten30

Recommended Posts

cześc wszystkim szukam kolumn podłogowych do Yamaha RX-V395 RDS, słucham jazz blues instrumentalną jaki ciężki rock kasy mam max 500
co proponujecie?
1 koda av-702
2 JENSEN 2000
3 TONSIL RAPSODIA 200
4 Mourdaunt Short Avant 906
5 tonsil ballada100
6 DIORA POLARIS 200
7 KODA AV-702 F
Magnat Vintage 320
9 QUADRAL QUINTAS 404
prosze o wasze opinie które będą najlepsze a pokój mam 20m
PZDR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w KODY AV-702F, są sprawdzone, grają pełnym pasmem i jak na swoją cenę prezentują ogólnie dobry poziom. Do tego dodałbym TAGĘ (fronty) z zestawu TAV-606 (tylko nie wiem czy tak je sprzedają), Moardaunty mogą być niezłe, tylko, że z taką Yamahą dźwięk może być ostry, więc osobiście raczej nie polacam. Reszta z KODAmi nie ma większych szans, ale to wszystko musiałbyś sam zweryfikować tak naprawdę.

Czy planujesz dalszą rozbudowę kina??? Jeśli nie to radzę ci sprzedać tego ampa i kupić jakiś wzmak np. z tej samej stajni AX-700.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

co możesz powiedzieć o tej yamasze?


A co można powiedzieć o najtańszym modelu u Yamahy w danym roku modelowym?
Gra i już, w każdym razie KODY pociągnie.
Poza tym trudno odpowiedzieć na to pytanie nie znając Twoich preferencji (filmy w kinie domowym czy muzyka) oraz budżetu.
W dodatku słabsze modele mogą się okazać wystarczające jeśli grasz spokojnie , bez szaleństw - może nawet i ciężki rock. Ale przy trochę mocniejszym graniu może jej brakować "kopa".
W każdym razie ja do takich preferencji kupiłbym coś mocniejszego, nawet ze starszych modeli (pamietając o Twoich ograniczeniach finansowych).

No a jak będziesz chciał ambitniej rozbudowaywać system to pewnie trzeba będzie ją wymienić na coś z wyższej serii. W każdym razie te KODY spokojnie wystarczą również do 2 razy droższych amplitunerów icon_razz.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...