Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Iktorn92

Kolumny Infinity Reference 11 Mk II. Czy warto??

Recommended Posts

Witam jako ze jestem nowy na forum chciałbym sie przywitać. Mam do Was pytanie. Mam okazje kupić od kumpla Kolumny Infinity Reference 11 MK II. Powedzcie co to za kolumny ile one są warte?? ceny nie znam bo go teraz nie ma a jak wg. was była by odpowiednia??? Czytałem o nich troche w necie ale duzo nie ma i zawiele nie wiem. Prosze pomóżcie sie zdecydować.

To chyba jakiś staroć? Kumplowi postawiłbym piwo a sam poszukał np. Tannoya M1/M2, moim zdaniem nie opłaca się brać czegoś takiego.

Cytat

To chyba jakiś staroć? Kumplowi postawiłbym piwo a sam poszukał np. Tannoya M1/M2, moim zdaniem nie opłaca się brać czegoś takiego.

Wiesz co nie wiem ile one maja lat. wygladają porzadnie i sa cholernie cięzkie. Wziałem je dziasiaj do domu podłączyłem i nawet przyjemnie grają. Mają 6 ohm a ja mam wzacniacz 8ohm czy coś sie może stać z tego powodu??? Narzie sie zastanowie bo chce za nie grosze to moz esie zdecyduje.

Wzmacniacz raczej powinien przeżyć, zostaw mu sporo miejsca na wentylacje, choć jak na kolumnach jest napisane 6 to może być naprawdę 4 icon_smile.gif Jak kumpel chce za nie grosze to oczywiście bierz!

No i zanabyłem i jestem zadowolny. Graja bardzo przyjmnie właśnie brakowało mi basu a one w sam raz sie uzupełniaja z moimi drugimi kolumienkami. Naprawdę nikt nie wie co to za ustrojstwo??????Pozdrawiam

Kiedyś spotkałem się z 11-stkami, ale w wersji oryginalnej - pewnie MkI - spore monitory, nie najładniejsze, ale z dużym dźwiękiem. Podobało mi się, nie wiem co zmienili u Ciebie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować