Skocz do zawartości

Zestaw audio - pomocy


eMCe2

Recommended Posts

Jako że to mój pierwszy post tutaj to może na wstępie witam wszystkich icon_smile.gif
Sprawa dotyczy kolumn głośnikowych icon_smile.gif mianowicie nie wiem co wybrać icon_smile.gif Ma to grać z amplitunerem ONKYO TX-9031... Co byście polecili? Budżet w zasadzie to myślę że w granicach 1000PLN by był ok... no może nawet ciut więcej bo zastanawiam się nad Tonsilami Maestro II 180... ma to grać w mieszkanku w bloku więc nie ma to nawalać basem a po prostu ładnie czystko grać icon_smile.gif Audiofilem nie jestem więc bez przesady też w propozycjach icon_smile.gif
Druga sprawa to poszukuje jakieś info na temat tego amplitunerka... Jakaś instrukcja? Ew opinie bardziej doświadczonych...
Ponieważ amplituner ma opcję multiroom chcę też wykorzystać go do grania w kuchni icon_smile.gif jakie głosniczki do kuchni? Najlepiej sufitowe.
Poza tym szukam czegoś co w Onkyo nazywa się HR-10 bodajże i ma to być ir repeater by sterować sprzętem z kuchni:) jakby ktoś miał gdzieś na stanie to bym z chęcią odkupił icon_smile.gif ew zamiennik który będzie działał icon_smile.gif Z chęcia kupiłbym także pilota do amplitunerka bo również ciężko go dostać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie masz pomieszczonko, bo może wystarczą ci kolumny podstawkowe. Za taką samą cenę można kupić wyższą serię i zyskać na jakości icon_wink.gif

Głośniki sufitowe to w sumie każde będą dobre icon_wink.gif Może byś np. TAGA, przystępne cenowo i niezłe jakościowo.

IR repeater to dość popularne urządzenie, nie musisz kupować fabrycznego. Takie ustrojstwo dostaniesz w wielu sklepach z TV satelitarnymi (specjalistycznymi, a nie a stoiskach w marketach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...