Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomek3361

Yamaha rxv465 i sony dav dz 680

Recommended Posts

Witam jak wiekszosc z Was zaczynam podobnie, jestem nowy na forum itd. Zakupilem sprzet jak powyzej lecz ze wzgledu na to iz nie jestem specem w tej dziedzinie a glownie opieralem sie na opiniach znalezionych w necie popelnilem kilka bledow, ktore teraz chicalbym w jakis sposob zminimalizowac i uzyskac odsluch z tego sprzetu zadawalajacy bo chyba juz o doskonalym moge zapomniec (jestem rozczarowany jakoscia, jak na razie, byc moze cos pokopalem w ustawieniach i w tym jest problem) zestaw sony zawiera subwoofer lecz jest on pasywny i przy podlaczeniu przez yamahe niestety nie gra. Prosze wiec o pomoc w skonfigurowaniu tego sprzetu i porade co do suba czy kupowac wzmacniacz czy aktywnego, rzecz jasna nie chcialbym wywalac kolejnej duzej kasy bo obawiam sie zeby nie wpasc w spirale niekonczacych sie wydakow. Zalezy mi glownie na muzyce, filmy nie sa az tak bardzo istotne 80/20 muzyka/film. Dziekuje z gory za pomoc. Tomek.

A jakie masz kolumny do tej Yamahy?

Z subem pasywnym od Soniaka nie ma co eksperymentować, potrzebujesz aktywnego...
Jaką masz powierzchię pokoju?
Czy sprzęt może być używany?
Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakupy? Uzywane firmowe suby zaczynają się od 300zł ...

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować