Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adam.

monitorowanie wejścia line in w komputerze

Recommended Posts

cześć, szukam programu, który po włączeniu będzie sobie gdzieś tam w rogu pulpitu i będzie wyświetlał poziom db wejścia line in.
Żebym nie musiał nagrywać, aby sprawdzić czy dźwięk będzie po nagraniu przesterowany, za cichy i czy w ogóle coś nagrywam icon_wink.gif
chodzi o to, żeby działał sobie w tle niczemu nie przeszkadzając, zamiast włączać jakiś rejestrator który w międzyczasie jeszcze mi pozapisuje na dysku miliard plików tymczasowych.
orietujecie się czy istnieje mój wymarzony program? icon_wink.gif

pzdr icon_wink.gif
a.

naprawdę?
możesz mi podać, w którym miejscu mogę ją włączyć, czy potrzebuję jakiś plug-in?
przeszukałem forum polskiego foobara i nie mogłem znaleźć informacji
pzdr icon_wink.gif
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu go cytować w całości!

aaa czekaj w takim razie ten "monitoring" służy przy odtwarzanym pliku przez foobara, a Tobie chodzi chyba a odrębne urządzenie które na bieżąco to skanuje nawet jak odtwarzasz przez innym program .. ? tak?

no tak jakby,
kiedy mam podłączone cokolwiek pod line in i to włączę, to słyszę to normalnie w komputrze, ale chciałbym to jeszcze widzieć bez potrzeby odpalania nawet czegoś jak audacity albo cool edit. coś działającego sobie z boku jak, nie wiem, może zegar w viście z tym panelem z pogodą itp? (nie mam visty jakby co icon_wink.gif)
chciałbym przed nagraniem czegoś widzieć, czy będzie ok czy przesterowane, czy za cicho itp icon_wink.gif
pzdr
a. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu go cytować w całości!

Nie wiem jaki masz system operacyjny, ale np. Windows 7 pokazuje chwilowy poziom głosnosci na wejsciu w Panelu Sterowania dla każdego źródła oddzielnie.

Cytat

Nie wiem jaki masz system operacyjny, ale np. Windows 7 pokazuje chwilowy poziom głosnosci na wejsciu w Panelu Sterowania dla każdego źródła oddzielnie.

znalazłem!
program nazywa się DXVU Meter (tak jakby ktoś kiedyś odkopał temat icon_wink.gif )
dzięki!
pzdr icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować