Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Igor_krk

Jaki najlepszy odtwarzacz MP3 rock/metal

Witam wszystkich,

Potrzebuję pomocy w doborze dobrego odtwarzacza mp3. Dotychczas posiadałem Creative Zen Micro 6GB ale zwiedziony zachwytami nad iRiver'em zakupiłem model E100 4GB i...kicha! porównując Zen'a i E100 to niebo a ziemia, dla przykładu puściłem ten sam utwór i zrobiłem odsłuch na słuchawkach AKG k518DJ, Creative brzmieniem deklasuję iRiver'a. Trochę żałuję wyboru, bo Zen'a właśnie sprzedałem dzień przed zakupem iRiver. Teraz mam następujące pytanie - potrzebuję odtwarzacza MP3 - najlepiej brzmiącego do rocka,jazzu,metalu, najlepiej do 200 zł, naturalnie może być używany i najlepiej pojemność 4-6 GB. Co proponujecie? Dobrze byłoby gdyby współgrał z Creative Aurvana Live! AKG k430, k518DJ i JBL 220 REF.

Z góry dziękuję za wszelkie opinie i sugestie!

To chyba nie te forum .Tu większość ludzi słucha płyt CD. I tak naprawdę z mp3 nie ma nic wspólnego. icon_cry.gif

Wiem wiem, nieco późno ale jeśli chodzi o odtwarzacze to Cowon iAudio i7 mały poręczny mocny i niesamowita jakość dźwięku icon_smile.gif

Potwierdzam, że odtwarzacze iAudio sa bardzo dobre. Niestety drogie. jakieś 6-7 lat temu miałem takiego z kolorowym wyświetlaczem, wbudowaną baterią. Obudowa była bardzo solidna grube aluminium. Jakością dzwięku przebijał iPody. Słuchałem rocka i metalu.

Nie wiem niestety czy firma Cowon nadal trzyma taką jakość swoich produktów.

Pozdrawiam

a może taki odtwarzacz mp3 Sony? Ja mam w tym momencie taki bazowy model nwz-b162 i jestem bardzo zadowolony, tam w zależności od parametrów – cena rośnie, ale ogólnie koszta są przystępne

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0