Skocz do zawartości

Tuner radiowy cyfrowy + głośniki kominowe


wojtii

Recommended Posts

Miałem wiele wież, skladanek z amplitunera, CD, korektora, decka, etc...

Szukam naprawde dobrego Tunera radiowego (moze warto WiFi?) z kolumienkami kominowymi bo takie pasowały by do mojego malego M4. Z pilotem. Cos co jest cyfrowe, sterowane IRDa z mojego pilota i naprawde czysto zbiera fale radiowe. Mam w bloku antene zbiorcza wiece po podłaczeniu koncentryka było by w deche.
Kiedy bylem posiadaczem wiezy z CD, MP3, interfejsami USB, kart SD, etc. jakos i tak zawsze radio bylo pierwsze a inne gadzety z tego nie byly potrzebne dlatego moje pytanie to co jakiej firmy gdzie i za ile. Mysle ze w 200 mógłbym się zmiescic. Tuner. Nie amplituner. Nie wielka moc a jakosc i łagodność
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner radiowy nie ma wzmacniacza - więc bezpośrednio do niego kolumn nie podłączysz.
Natomiast amplituner to wzmacniacz z wbudowanym tunerem radiowym, więc można do niego podłączyć kolumny.
Co rozumiesz przez kolumny kolumnowe??? Nieduże i wąskie kolumny na podstawkach które od kilku lat pojawiają się z niektórymi zestawami kina domowego?

Dlatego zdecyduj się, co tak własciwie chcesz ...
Wyglada raczej na to, że potrzebujesz czegoś ze zdalnym sterowaniem: amplitunera z kolumnami - albo po prostu miniwieży z kolumnami, w każdym razie coś z możliwością zaprogramowania kilkunastu/kilkudziesięciu stacji radiowych.

W tej cenie to tylko sprzęt używany - no chyba że chcesz najtańszą miniwieżę, ale z jej dźwięku to pewnie nie będziesz zadowolony icon_sad.gif
No i zastanów się też nad kwotą - bo 200zl to nie jest zbyt dużo (tak właściwie to starczy tylko na sam tuner albo na amplituner).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...