Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
1910p

E-mu 0204 i gitara

Recommended Posts

Gitara elektryczna podpięta pod e-mu 0204. Nie mogę poradzić sobie z ustawieniem odsłuchu "na żywo" gitary. Odsłuchać mogę tylko po nagraniu... W ogóle nie ma sterowania głośnością odtwarzania sygnału wejściowego spoza komputera... Ma ktoś może pomysł co z tym zrobić??
Druga sprawa to po nagraniu gitary dźwięk jest przesterowany... zmniejszenie głośności wejścia pokrętłem na obudowie karty zmniejsza ten problem ale go nie eliminuje... Też nie wiem co z tym zrobić... W windowsie nie ma w ogóle możliwości zmiany głośności wejść czy też "urządzeń nagrywających" co też jest troche dziwne...
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Okazało się że zrobiłem z siebie troche głupka icon_redface.gif i w końcu sam sobie poradziłem. wystarczyło zauważyć płytkę z dostarczonym oprogramowaniem które pozwala na wieeele. Parę efektów vst i nie tylko ogólnie można się fajnie pobawić. Temat do zamknięcia. icon_rolleyes.gif

mam pytanie ponieważ ostatnio kupiłem do zespołu dwie gitary basowe sklep nie przysłał mi jeszcze reszty sprzetu. Pytanie dotyczy tego czy uda mi się w jakiś sposób podłączyć dwie gitarki pod kino domowe żeby je sprawdzić, dostroić, w ogóle zobaczyć czy wszystko jest z nimi w porządku? I jeśli jest taka możliwość to czy możnaby podłączyć obie gitarki na raz?
sprzęt technicsa- wzmacniacz-przedwzmacniacz i korektotr

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować