Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelzbrd

Pytanie ;)

Recommended Posts

Witam
Niedawno kupiłem Skrzynie Basową Magnat B33 oraz wzmacniacz Magnat Edition 220HQ i mam pytanie czy da radę ten zestaw podłączyć do radia Sony MEX-BT2500 a dokładnie takie jak na linku http://www.sony.pl/product/ica-cd-tuners/m...=TechnicalSpecs
z tyłu w radiu nie widzę żadnych dodatkowych wejść na dodatkowy wzmacniacz itp

Rzeczywiście nie masz tutaj wyjścia liniowego dla wzmacniacza. Możesz ewentualnie podebrać sygnał z wyjść głośnikowych tzn. kupujesz takie klipsy i spinasz kable FRONT R/L z dwoma nowymi do wzmaka... ale z doświadczenia ci powiem, że nie będzie to zbyt pięknie grało icon_confused.gif

Nie, chodziło o coś znacznie prostszego, jak podepniesz taką kostkę to zagra sam subwoofer icon_wink.gif

Miałem na myśli taką małą spinkę, która ma kawałek blaszki poprzecznie, wkładasz dwa kable, zaciskasz, blaszka przebija izolację i tworzy się obwód. Niestety nie mogę znaleźć nigdzie zdjęcia... ale w sklepach CA powinni mieć takie duperele icon_biggrin.gif

Cytat

Nie, chodziło o coś znacznie prostszego, jak podepniesz taką kostkę to zagra sam subwoofer icon_wink.gif

no ale głośniki samochodowe też będą grać?icon_razz.gif
sorki za takie pytanie ale z lekka ciemny w tym jestem ;p

WITAM
Może ktoś mi pomoże? Mam wzmacniacz YAMAHA AX-550,jak można podłączyć pod niego telewizor SAMSUNG UE46F6500.
Jeżeli tak to jakim kablem i w kture gnizda telewizor-wzmacniacz.

Cytat

WITAM
,jak można podłączyć pod niego telewizor SAMSUNG UE46F6500.
Jeżeli tak to jakim kablem i w kture gnizda telewizor-wzmacniacz.

Było w innych tematach. Tv w instrukcji ma opisane wyjście optyczne, jeśli chodzi o dźwięk . Awaryjnie słuchawkowe .

Możesz jak pisze Przedmówca- awaryjnie do gnaizda słuchawkowego i też powinno spokojnie dac radę,przynajmniej tak wynika z opisu bo znajomy ma ten model tv. Daj znac czy się udało.

Czy taki zestaw pasował by do alfy romeo 156? Oczywiście inne radio z wejściem na wzmaka icon_smile.gif Jestem w tym temacie kompletnym laikiem dlatego chciałbym was zapytac o zdanie.

Nowy forumowiczu nie zauważyłeś, że ostatnia odpowiedź została udzielona i to już zupełnie na inne pytanie niż w temacie wątku, przed ok. dwoma laty.
DO KOGO PISZESZ. PEWNIE ABY ZAISTNIEĆ NA FORUM.
TEMAT ZAMYKAM

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować