Skocz do zawartości

Marantz Superscope R1270


Kulka

Recommended Posts

Witam!
Mam takie pytanie odnośnie Tego Amplitunera.Czy jest możliwość podpięcia do niego telefonu za pomocą jakiegoś jacka czy coś w tym stylu?
Chciałbym żeby odtwarzało mi muzykę z telefonu przez amplituner.
Jest to dość stary amplituner więc nie wiem czy w ogóle coś takiego przejdzie:PP
http://img155.imageshack.us/i/snc00538.jpg/ Tutaj załączam link do zdjęcia ampliego od tyłu.
Greetz Kulkk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie podłączaj tego pod PHONO (czyli gramofonowe wejście), ale pod inne wejścia (czyli TAPE lub AUX)!!!

A poza tym nie przesadzaj z głośnością - i pamiętaj, że wyjście słuchawkowe w telefonie ma inne parametry niż wejścia uniwersalne w sprzęcie audio!
A jeśli w telefonie masz wyjście mikro - to musisz poszukać kabla mikrojack-2x cinch albo przejściówki mikrojack-minijack do kabla o którym napisał Ci Snajk.
Natomiast jeżeli masz w telefonie jakieś dziwne złącze (jak to niestety jest często ostatnio - tylko 1 złącze do ładowarki lub do słuchawek) to już musisz kombinować...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Thx Panowie za odpowiedźicon_smile.gif Udało mi się kupić te chinche za 5zł w firmie której pracuje icon_razz.gif Takie najzwyklejsze ale wszystko działa i to się liczy:D Może nie są tak dobre jak te co podałeś w linku ale na moje potrzeby wystarcząicon_biggrin.gif
Mam jeszcze takie pytanko.
Aktualnie poszukuje jakiejś kolumny do tego ampliego coś tak do 200zł.Nie spodziewam się cudów za taką cenę ale uważam, że coś w miarę przyzwoitego dałoby rade kupićicon_biggrin.gif
Jeżeli moglibyście coś polecić to piszcie:) If not then może podpowiecie mi czym się sugerować przy wyborze kolumn?
Z góry dzięki:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...