Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Mam takie pytanie gdyz ostatnio planuje zakup dobrej karty dźwiękowej (mam głośniki Logitecha 2.1), lecz niechcem creativa a poczytałem, że w/w karta jest bardzo dobra ale nie mam o to zabardzo gdzie zapytac (chcę też wydać 300zł na ten cel), gdyż a forach komputerowych wszyscy tylko piszą w tych creativach, więc pytam jak ona się sprawuje i jak będzie z odtwarzaną muzyką, zwłaszcza formatu mp3, i może zna ktoś jej porównanie do takiego Sound blastera X-fi XtreamMusci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

niechcem creativa


Masz jakieś przykre doświadczenia z creativem, czy chciałbyś wyróżnić się z tłumu posiadaczy standardu.
Karta Audiotraka ma dobre wyposażenie, parametry, możliwość modyfikacji i dźwięk nie gorszy od X-fi. Ale ta karta jest za dobra do odtwarzania mp3, jej ambicje są wyżej stawiane, bardziej ku audiofilskim zapędom.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Karta Audiotraka byłaby lepszym wyborem szczególnie jeżeli używasz komputera do słuchania muzyki i podłączasz do niego jakiś lepszy sprzęt niż te głośniki Logitecha, bardzo ciekawa jest możliwość wymiany opampów na tej karcie (o czym możesz zapomnieć przy Xtreme Music). Lecz jeśli często grasz to lepiej bierz jakiegoś x-fi creative'a (tylko nie Xtreme Audio!)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...