Skocz do zawartości

sentymenty :)


Adamc

Recommended Posts

Ile ja się TYCH KOLUMN naszukałem (w latach 80-tych, no w 90-tych trochę też icon_smile.gif ).
Zobaczyłem je i usłyszałem pierwszy raz w komisie płytowym w Krakowie na Rynku. Niestety były na wyposażeniu sklepu -> nie na sprzedaż. Nie wiem czy ich tak mało zrobili, czy takie dobre że nikt nie sprzedawał (w sklepach wtedy raczej nie stały icon_wink.gif ), że tylko raz widziałem jedną w komisie gdzieś na Śląsku ( z godzinę biłem się z myślami, czy nie kupić choć tej jednej).
Ktoś z Was je miał?? słuchał w domku?? zna??
Rozmarzyłem się ...... icon_redface.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!! w latach osiemdziesiątych eh ... ojciec kolegi posiadał takowe kolumienki grało to z radomorem srebrnym pieeeeeeeknym miał też tatko wielki piękny szpulowy magnetofon i dwa gramofony !!!! kiedy poraz pierwszy to zobaczyłem i usłyszałem to trawiata stereo z kolumienkami i gramofonem na który namawialem rodzicow przez rok wydały mi sie kaszanką do kwadratu!! eh dzieckiem byc znowu i takim fascynacjami żć na codzień to SE newrati!!! pozdrawiam z autobusu dlatego przepraszam za pisownię icon_smile.gif no a pózniej to moj ojciec zaszalał ze sprzętem hehe ale to inna historia:-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdyby nie to, że zupełnie nie mam co z nimi zrobić, a paczki do małych nie należą, to kupiłbym je natychmiast. Sentyment to całkiem poważny powód usprawiedliwiający taki zakup, ale żebym przynajmniej miał je gdzie wstawić i pod co podpiąć... Wprawdzie naraziłbym się na pewno na przepełnione pobłażaniem i troską o zdrowy rozsądek spojrzenie żony icon_smile.gif .
Dzieckiem już (w tym wcieleniu icon_wink.gif ) nie będę, ale z tym fragmentem: "takim fascynacjami żć na codzień to SE newrati!!! " to się nie zgadzam - mnie się właśnie "wratiło" icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...