Skocz do zawartości

Yamaha Pianocraft E320


Paulus

Recommended Posts

Witajcie
Proszę o opinie na temat tej wieżyczki. Nie mam pieniędzy na E810 ani E410 a chcę Yamahę.W grę wchodzi więc jeszcze E700. Czy E320 rózni się od E700 tylko rodzajem napędu i portem USB ? Może ktoś z Was ma jakieś informacje o E320 ?
Na odtwarzaniu dvd mi nie zależy a port USB się przyda.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje kryteria odnośnie modelu PianoCrafta spełnia obecnie tylko E320. E700 jest starszym modelem z DVD i kodekami DD i DTS, ale bez portu USB. Wzmacniacz i kolumny jak u E320. Dobrym modelem z CD jest E410, fakt że nie ma USB, ale ma dodatkowe wejścia AUX do podłączenia innych źródeł dźwięku, a nawet odtwarzaczy MP3. Cena nie jest aż tak wysoka w porównaniu z E320. Tutaj jest za 1385zł, ma dwa razy mocniejszy wzmacniacz, tryb Pure Direct, większe głośniki.
Dwa porządne mini klocki plus sprawdzone kolumienki, warte są dołożenia tych kilkudziesięciu zł więcej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuciwałem kiedyś tą mini wierzyczkę i całe szcześci to mini ma tylko w nazwie:)
Geberalnie lubie akurat taki styl grania wiec podeszła mi po ucho
Warto zainwestowac, mozesz kupic tą o której pisze cz58y
Dobrze sie sprawdzała - czytałem kiedys,ze istaniał jakis problem z wyborem i przezucaniem chyba utworo zgranych na plytach CD i DVD (chyba)...był swego czasu tai mi,ze jakoś dziwnie idzie sterowanie... ale tez szczeg. nie moge sobie przypomniec
Mnie osobiscie wiezyczka przypada do gustu - i mysle, ze potrafi zaskoczyć naprawde niejednego z nas.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gdy szukałem dla siebie jakiegoś małego zestawu grającego, mój wybór po dłuższych poszukiwaniach ograczył się do zestawu Yamahy. Początkowo uwagę swoją skierowałem na PianoCraft E320, gdzie czynnikiem decydującym o jego wyborze było złącze USB.
Ale po przemyśleniach za i przeciw stwierdziłem że model E410 będzie lepszym wyborem. Za praktycznie nie wiele wyższą cenę, mam bardziej rozbudowany zestaw stereo z odrębnym odtwarzaczem CD i amplituner o lepszych parametrach jak w E320. Głośniki o sprawdzonej rekomendacji też nie są bez znaczenia. Brak USB mi nie przeszkadza , bo odtwarzacz MP3 podłączam do wolnego wejścia AUX kablem.
Polecam z tego powodu Pianocrafta E410.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...