Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bzykuboss

słuchawki ABBA sound

Recommended Posts

witam,

nabyłem słuchawki firmy ABBA sound, model L-2000
i pytanie mam do Was, bardziej doświadczonych czy ktoś cokolwiek słyszał o tych słuchawkach?
w sieci nie znalazłem żadnej informacji na ich temat, a nie mam nawet możliwości ich podłączenia, bo mają jakąś inną wtyczkę, okrągłą i z 5 pinami w środku.
mam do nich oryginalne pudełko i ogólnie wyglądają na bardzo stare, ale są w idealnym stanie

pozdrawiam

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Mam radykalne rozwiązanie. Utnij tę końcówkę, kup wtyk typu jack i zamontuj go na kabel. Jeśli nie potrafisz każdy elektronik zrobi to za kilka złotych.

słuchawki już grają, miałem jeszcze do nich przedłużacz i go przerobiłem na minijack i narazie tylko pod lapkiem grają, w tygodniu będę miał końcówkę pod duży jack i dopiero pod wzmacniacz podłącze

są 100% sprawne, a dźwięk jakoś ciężko mi zdefiniować, nie jest idealny, ale ma taki 'smaczek', który przypadł mi do gustu, odnoszę wrażenie że grają jak stare sprzęty typu Diora

tylko nie mam pojęcia z jakich one są lat, czy to jakiś high-end, czy budżet liga, sprzedać to ich nie sprzedam, ale chciał bym coś więcej o nich wiedzieć, na pudełku jest jeszcze napisane że wyprodukowane w Korei .

pozdro

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować