Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marekkk

polaczenie przez coaxial

Recommended Posts

w Karcie dźwiękowej mam gniazdo "Coaxial S/PDIF-Out" i "Optical S/PDIF-Out" takie świecące icon_smile.gif W wiezy mam wejscie na dwa zwykle czincze. Czy moge to jakos podlaczyc przez ktoreś z tych gnizad? Czy w wiezy tez musze miec specjalne wejscie? I czy to bedzie jakakolwiek roznica w jakosci ? Bo teraz mam zwyklym jackiem do kompa podlczone. ?? icon_smile.gif

ps. temat postu powienien byc: 'podlacznie przez S/PDIF' icon_smile.gif

Jest to wyjście cyfrowe na przewód optyczny i bezpośrednio w żaden sposób nie połączysz tego z wejściem analogowym. Musiałbyś mieć wzmacniacz z takim samym wejściem optycznym i do tego odpowiedni przewód ze światłowodu. Do muzyki stereo, bo taką masz wieże, połączenie analogowe, czyli takie jakie teraz wykorzystujesz, jest lepsze. Co najwyżej możesz dokupić lepszy kabelek, na przykład Prolinka za około 20-25zł.

Cytat

Jest to wyjście cyfrowe na przewód optyczny i bezpośrednio w żaden sposób nie połączysz tego z wejściem analogowym. Musiałbyś mieć wzmacniacz z takim samym wejściem optycznym i do tego odpowiedni przewód ze światłowodu. Do muzyki stereo, bo taką masz wieże, połączenie analogowe, czyli takie jakie teraz wykorzystujesz, jest lepsze. Co najwyżej możesz dokupić lepszy kabelek, na przykład Prolinka za około 20-25zł.

okej dzieki za odpowiedz icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować