Skocz do zawartości

TECHNICS SU-VX820


DEVIL

Recommended Posts

A wracając do tematu "wzmacniacz Technics"...
Czy ktoś z Was słuchał może dzielonego wzmacniacza SE A900 + SU C800 (lub jeszcze wyższego modelu "1000"), takiego jak w poniższej aukcji?
http://www.allegro.pl/item308063568_wzmacn..._c800u_mk2.html
Ceny taki komplecik osiąga niezłe (do 2 tysięcy...).

Pytam z ciekawości, kupować nie będę icon_lol.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil
Dziękuje za info - ceny takich Technicsów są jak dla mnie bardzo wysokie.
Jeżeli słuchałem takiego zestawu Technicsa to była dawno temu i nie pamiętam icon_confused.gif
A Twój kolega nie próbuje podłączyć trochę bardziej subtelnych kolumn? No chyba, że to mu odpowiada - w końcu trudno uszczęśliwiać ludzi na siłę...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wzmacniacze Technicsa zawsze lepiej wyglądały niż brzmiały.
Co do Jamo to niestety należałoby posłuchać ich zarówno z Denonem i z Yamahą. Wydaje mi się, jednak Denon lepiej zabrzmi w tym zestawieniu. Pamiętaj, że dużo tez zależy od kabli sygnałowych i głośnikowych oraz źródła, czyli cedeka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

DEVIL
Napisz jakie masz wrażenia z odsłuchów Yamahy z kolumnami Jamo. Jestem ciekaw jak ze sobią brzmią.


Co do brzmienia Yamahy z Jamo odnosząc się do Onkyo to dzieli je przepaść na korzyść Yamahy.
Yamaha gra dużo ostrzej od Onkyo,ale i bardziej szczegółowo.Przy głośnym graniu Yamaha staje się miejscami dość agresywna,dotyczy to głównie wysokich tonów przy ostrym techno.Niskie tony są dość potęrzne i głębokie czego głównie brakowało w Onkyo.No i Yamaha ma tzw "kopa"czego brakowało w Onkyo przy niskich poziomach wzmocnienia icon_cool.gif
Ogólnie jestem tak zadowolony,że szczerze myślę czy zmieniać żródło icon_rolleyes.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...