Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć Wszystkim!

Proszę o pomoc w doborze DACa do mojego systemu audio. Mnogość opinii i ocen trochę mnie przeraziła, więc postanowiłem postawić na konkrety i poprosić o konkretne propozycjemojego sprzętu.
Kilka danych technicznych:
- pokój 3x3,5m,
- kolumny RLS Callisto III,
- wzmak Baltlab Epoca 1v3,
- komp (o ile to ważne) dell e6430.

Generalnie chodzi mi dobranie DACa "ciepło" grającego. Baltlab to dość specyficzny zwierz, przede wszystkim czuły i wrażliwy na resztę swojego grającego stadka. Po prostu nie chce z BB Kinga czy Dżemu zrobić Sepultury (czy czegoś w tych okolicach).

Jeżeli chodzi o oprogramowanie kompa to jestem w trakcie badania tematu, aczkolwiek docelowo pewnie zajmę się tym mająć już całość sprzętu.

Fajne opinie mają Hegel hd11, Cambridge Audio DacMagic Plus i Audiolab Q-DAC, a może wprost Cambridge Audio Stream Magic 6.

Finansowo do 4 tyś.

Z góry dzięki!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witaj,
chyba już zadawałeś podobne pytanie na innym forum ...

Z mojej strony zdecydowanie proponuję zaufać wyłącznie swoim obiektywnym odczuciom. Masz bardzo ciekawie skonfigurowany system z dużym potencjałem, dobór optymalnego przetwornika jest bardzo ważny aby wykorzystać pełne możliwości jakościowe systemu. Proponuję wyłącznie odsłuch wymienionych przz Ciebie urządzeń, jest także możliwość wypożyczenia przetwornika do testu w Twoim systemie. Tylka taka procedura zakupu zapewni Ci optymalny wybór i pełną satysfakcję z nowego urządzenia.
Jeśli decydowałbyś się na nasz salon, wszystkie wymienione przetworniki są dostępne od ręki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...