Skocz do zawartości

zestaw stereo 3000-4000 zł


pejsu86

Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić zestaw stereo do pomieszczenia o małym metrażu (3x4m). Mam na ten cel do zagospodarowania do 4 tys. zł. Sprzęt nie będzie zbytnio eksploatowany ze względu na tryb mojej pracy, lecz gdy już rozsiądę się w fotelu by posłuchać ulubionych płyt chciałbym słyszeć coś więcej niż do tej pory słyszałem, dotychczasowe sprzęty nie zasługują na wymienienie;)
Rodzaj muzyki jaki będzie wybrzmiewał to rap, dubstep, trap rap, grimme, od czasu do czasu cos lzezszego np. kanadyjski weeknd. Zostaly mi polecone propozycje eletroniki w postaci amplituner stereo Cambridge SR10 v2 + bluray Asus BDS 500. Do tego dobieram kolumny i tutaj mam następujace modele Mission mx4, Monitor Audio MR4, Q-Acoustic 2050 lub Audio Academy Phoebe III o których naczytałem się dużo dobrego. To nie jest zamknieta lista, zarowno jesli chodzi o elektronike jak i o kolumny. Co sądzicie o połaczeniu takiego zestawu z któryms z modeli kolumn? Z którym najlepiej? Jaką alternatywe byście zaproponowali w tym przedziale cenowym, moze jakas inna konfiguracja? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
ogólnie przedstawione propozycje są rozsądne, jedynie mam kilka pytań - czy potrzebujesz odtwarzacz Blu-Ray, jeśli będziesz korzystał przede wszystkim z płyt CD, w podobnym przedziale cenowym kupisz lepszy brzmieniowo odtwarzacz CD. Jeśli natomiast będziesz chciał także korzystać z płyt Blu-Ray i DVD, wybór Asusa jest optymalny.
Z wymienionych kolumn zapewne najlepsze brzmienie zaoferują kolumny Audio Academy Phoebe III, chociaż w połączeniu z amplitunerem Cambridge Audio dobrym wyborem będą także kolumny QAcoustics . Posłuchałbym także polską, bardzo dobrą konstrukcję Pylon Audio Topaz.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz bluray jest "opcją" bowiem chciałbym ten zestaw podłączyć również pod TV w przyszłości. Dobry odtwarzacz Cd jest priorytetem bowiem muzyka będzie grana z płyt Cd, dobrze by było aby ów odtwarzacz zawierał port usb. Zastanawiałem się również nad kolumnami Topaz jednak nie miałem okazji ich odsłuchania. Czy aby kolumny A-Qcoustics nie będą zbyt "neutralne" do tego typu muzyki, jakkolwiek hermetycznie by to nie brzmiało?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...