Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tomek85

Nagłośnienie salonu 15m

Witam,

Jak w poprzednim wątku Garrbusa chciałem prosić o pomoc w doborze sprzętu. Salon ma 15m2 zgodnie z załączonym obrazkiem. Niestety pogubiłem się już w tych sprzętach i kompletnie nie wiem co wybrać.

Źródło: muzyka mp3 (rock, pop) 60% + TV filmy mkv 40%

Budżet: 2000-3000zł

Większość muzyki mam na laptopie (mp3) i jeśli jest taka opcja chciałabym mieć możliwość bezkablowego (wifi?) przekazywania muzyki do wzmacniacza/amplitunera?

Z góry dzięki za wskazówki

DSC01446.jpg

Znajdziesz miejsce na podłogówki? CO ma zawierać zestaw? Ampli i kolumny 5,0?

Tak, myślę, że wcisne podłogówki. Myślałem właśnie nad ampli + 5.0 albo 5.1 (?)

WItaj,
jeśli pozostałbyś przy systemie stereofonicznym, to w Twoim pomieszczeniuu moim zdaniem najlepiej sprawdzi się Marantz MCR-510 połączony z kolumnami Pylon Audio Pearl 20. Uzyskasz bardzo dobre brzmienie stereo oraz pełną finkcjonalność sieciową.
W przypadku kina domowego namawiałbym Cię na zakup na początku amplitunera wielokanałowego (wybierałbym pomiędzy Denon AVR-X1000 a Onkyo TX-NR525) oraz dobrych dwóch kolumn. Także pozostałbym przy Pylon Audio Pearl 20 lub najnowszy, potężniejszy model Pylon Audio Pearl 25. W przyszłości dokupisz sobie pozostałe elementy zestawu.

Przyjrzyj się mojej propozycji, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą,
zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy

Cytat

Witam,

Jak w poprzednim wątku Garrbusa chciałem prosić o pomoc w doborze sprzętu. Salon ma 15m2 zgodnie z załączonym obrazkiem. Niestety pogubiłem się już w tych sprzętach i kompletnie nie wiem co wybrać.

Źródło: muzyka mp3 (rock, pop) 60% + TV filmy mkv 40%

Budżet: 2000-3000zł

Większość muzyki mam na laptopie (mp3) i jeśli jest taka opcja chciałabym mieć możliwość bezkablowego (wifi?) przekazywania muzyki do wzmacniacza/amplitunera?

Z góry dzięki za wskazówki

[attachment=4468:pokoj.jpg]

Cytat

Tak, myślę, że wcisne podłogówki. Myślałem właśnie nad ampli + 5.0 albo 5.1 (?)

Obejrzyj Harmana AVR151 + Klipscha F10 5,0, wysokaefektywność, sieć i dopasowane do pomieszczenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0