Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kosiu

Wzmacniacz do kolumn sony SS-2030

Poszukuję wzmacniacza do kolumn Sony SS-2030 . Do tej pory miałem Duala CV 6040 , ale brakowało mu mocy i w dodatku padł jeden z potencjometrów , którego nigdzie nie moge dostac , a prowizorki z kablami poza obudową nie chce.

W związku z tym zwracam sie do Was z prosba o wskazanie kilku modeli wzmacniaczy odpowiednich do tych kolumn , bo sam mam praktycznie znikomą wiedzę na ten temat . Kolumny są na 8 Ohmów , co do mocy to pisze na nich : " Nominal 30 W , Music 50 W " . I raczej wolałbym ich nie zmieniać , mimo ze ktos pewnie napisze ze powinienem kupić lepsze icon_razz.gif

Zestaw uzywam głównie w mieszkaniu w bloku , wiec nie jest to jakieś duze pomieszczenie . Co do muzyki to słucham w zasadzie wszystkiego .
Budżet ? Sam nie wiem , nie chce kupic jakiegoś syfu i żałowac , wiec zobacze co sie znajdzie i w tedy zadecyduję .

W razie gdyby jakiejs informacji brakowało to zaraz dopisze icon_razz.gif

Myślę, że potencjometr można wymienić w niemal każdym dobrym serwisie.
Jeśli jednak chcesz kupić wzmacniacz, to jednak musisz podać ile możesz wydać na niego.

No włąsnie elektronik stwierdził ze tego akurat nigdzie nie ma , a ze to znajomy to mu wierze .
Powiedzmy do 300 zł mniej wiecej .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0