Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patgor

Jaki amplituner do 6000zł

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Chciałem się Was poradzić jaki amplituner do 6000zł powinienem kupić, by zastąpić mój obecny wysłużony model Sony STR-DB780. Zastosowanie to głównie kino domowe, gry na PS4 i muzyka tak więc wszystkigo po trochu:). Do amplitunera podłączę głośniki Ceratec Effeqt (5 plus subwoofer), TV Samsung65F8000, Playstation 4 i dekoder TV. Miło byłoby też mieć wejśie na iPnone'a i AirPlay. Upatrzyłem sobie Denona AVR-3313, ale przed zakupem dobrze by było zaczerpnąć wiedzy nie tylko od sprzedawcy...icon_smile.gif Czy uważacie, że to dobry wybór? Ewentualnie co byście polecili w zamian?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Witaj,
jeśli szukasz moźliwie najlepszy amplituner do kina domowego w podanym przedziale, proponuję wybierać pomiędzy Dnon AVR-4520 (w kwesti oferty finansowej kontaktuj się z naszym salonem) a Onkyo TX-NR929. Obydwa urządzenia to solidne produkty, oferujące powaźną moc i praktycznie pełne wyposaźenie.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu.

Hej,

Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście ten Denon przypadł mi do gustu, tylko niekoniecznie podoba mi się oferta w Waszym sklepie (zestaw z iPadem) icon_smile.gif. Muszę jeszcze posłuchać jak gra, bo do was troszkę daleko...

Jeśli masz możliwość, zapraszam do nas na odsłuchy, w sprawie oferty kontaktuj się z naszym salonem i rozmawiaj z Marcinem lub Pawłem, gwarantuję że będziesz usatysfakcjonowany z ceny.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować