Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
prome

Wyjście słuchawkowe we wzmacniaczu.

Recommended Posts

cześć,
kupiłem wzmacniacz i okazało się że nie mogę podłączyć słuchawek bo w środu są jakieś 2 wąskie blaszki które się stykają w środku. Wszelkie moje próby odkształecenia ich by jedna była na górze a druga na dole gniazda nic nie dały. Wyjście działa OK bo gdy włożyłem minijacka od słuchawek miałem dzwięk w słuchawkach ale gniazdo jest na duży jack który nie wchodzi. Czy ktoś już się z tym spotkał, od czego tak się stało i czy da się to naprawić?

Gdyby wejście było naprawdę na dużego jacka t na pewno słuchawki by nie grały ze względu na inną konstrukcję gniazda.A więc masz po prostu gniazdo na mini jacka.Nie niszcz go .Co to za wzmacniacz?

Cytat

cześć,
kupiłem wzmacniacz i okazało się że nie mogę podłączyć słuchawek bo w środu są jakieś 2 wąskie blaszki które się stykają w środku. Wszelkie moje próby odkształecenia ich by jedna była na górze a druga na dole gniazda nic nie dały. Wyjście działa OK bo gdy włożyłem minijacka od słuchawek miałem dzwięk w słuchawkach ale gniazdo jest na duży jack który nie wchodzi. Czy ktoś już się z tym spotkał, od czego tak się stało i czy da się to naprawić?

Kiedyś wtyk nie wchodził mi do końca w gniazdo słuchawkowe.
Okazało się, że utkwił tam kawałek wtyku słuchawkowego icon_eek.gif
Musiałem precyzyjną pincetą wyciągnąć truchełko.

Może poprzedni właściciel, albo obsługa/klient sklepu pozostawił coś w gnieździe? icon_rolleyes.gif

Jest to wzmacniacz Technics Su-7300K. Problem mnie niepokoii z tego względu, że te 2 blaszki stykają się, a w normalnie działających gniazdach nie ma bezpośredniego styku, blaszki lekko odstają od bocznych ścianek, w żadnym nie widziałem aby się stykały w środku. Miał już ktoś taki problem?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować