Skocz do zawartości

Jak ustawić ASW Cantius


Listonosz

Recommended Posts

Widocznie twoja definicja basu kolosalnie się różni od mojej. Bo to co się dzieje w Twojej kuchni, to zapewne buczenie i dudnienie podkręconych do maksimum kolumn w Twoim pokoju.
Strzelam, że w pokoju masz puste ściany, albo jest na nich niewiele. Ale poprawienie akustyki pomieszczenia nie spotęguje potęgi niskich tonów, na tyle aby Ci odpowiadały. Myślę, że Ty musisz kupić Większe kolumny, jeżeli bas ma wstrząsnąć Twoim pokojem. Albo solidne monitory, albo mniejsze kolumny podłogowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje soniaki mi pasują ale czasami lubie się od nich oderwać i posłuchać sobie ASW icon_smile.gif nie chodzi mi żeby była słychać je na 1km .. albo żeby się wszystko trzęsło icon_wink.gif tylko chce żeby ten bas ma być tam gdzie ja siedze a w kuchni jest bass ładny i miękki taki jaki chce ale on jest w kuchni a nie w moim pokoju icon_biggrin.gif

Znalazłem już jedno miejsce na kaloryferze ale spokojnie kaloryfer cały czas wyłączone i jest płyta na kaloryferze i ładnie chodzi ale gdzie drugą kolumne dać ..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś w miarę możliwości zastosować się do zasad podanych w materiałach, które Ci podałem. Nie mogę Ci odpowiedzieć, gdzie postawić drugą kolumnę. nie wiem, jak wygląda Twój pokój i jak jest uwarunkowany pod kątem akustyki.
Nadal uważam, że bas o którym piszesz (między innymi przez to w jaki sposób to przedstawiasz) jest daleki od możliwości kolumn na których obecnie słuchasz. Możesz nadal szukać rozwiązania problemu w ustawieniu kolumn, przestawiaj i słuchaj zmian. Innej rady nie ma. Nadal nie napisałeś nic, jak wyglądają ściany. Są gołe, bez półek obrazów itp ...? To też ma negatywny wpływ na ogólne brzmienie kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz.. na tylnej scianie są 2półki na wysokosci 1.80cm i na srodku jest szafka z szkłem i kanapa a na przedniej scianie jest biurko mapa , szafka i drzwi, na lewej scianie jest komoda i na niej są wzmacniacze subwoofery itp. a na prawej jest okno i kaloryfer tyle icon_smile.gif a na prawej scianie jest jeden obraz i flaga polski.

pokój jest 2 na 3 wiem jest malutki ale za jakis czas wyprowadzamy się no i tyle.. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...