Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
pawelend

Subwoofer do kina

Witam
Postanowiłem dokupić subwoofer do kina domowego, bo zaczelo mi brakowac basów (amplituner Onkyo tx-sr307 ,kolumny m-audio hts-700).Pokój ma nie całe 10m2 ,ale chcialbym w miare mocny subwoofer w razie przeprowadzki ,cena do 800zl .Myslę o jamo sub-260 .Z góry dziękuje za pomoc .

To dobra droga, do kna domowego to optymalne wyjście, jedynia przy muzyce możesz mieć pewne ograniczenia.

Cytat

Witam
Postanowiłem dokupić subwoofer do kina domowego, bo zaczelo mi brakowac basów (amplituner Onkyo tx-sr307 ,kolumny m-audio hts-700).Pokój ma nie całe 10m2 ,ale chcialbym w miare mocny subwoofer w razie przeprowadzki ,cena do 800zl .Myslę o jamo sub-260 .Z góry dziękuje za pomoc .

Cytat

To dobra droga, do kna domowego to optymalne wyjście, jedynia przy muzyce możesz mieć pewne ograniczenia.

Cytat

Witam

A o muzyke chodzi mi najbardziej ,lubie sluchac muzyki w trybie neo 6 music (aktualnie 5.0).Napewno poradzicie mi nowe kolumny ,kupilem kiedys jamo c-405 basy byly super chociaz w wiekszym pokoju czegos brakowalo i sopranow bylo malo ,wiec sprzedalem (troche zaluje) .Teraz wole suba ,kolega ma stara mala kode i fajnie sie slucha .

przy muzyce sprawdzi się sub obudową zamkniętą.Dobrze się sprawdza w kinie i muzyce Rel T5(ma pozytywne opinie) w miejszych pomieszczeniach słuchałem go 20,5m pokoju i też nie brakowało basu

Cytat

przy muzyce sprawdzi się sub obudową zamkniętą.Dobrze się sprawdza w kinie i muzyce Rel T5(ma pozytywne opinie) w miejszych pomieszczeniach słuchałem go 20,5m pokoju i też nie brakowało basu

Ale kosztuje 2tys zl

Kupiłem Jamo sub260. Przy piosence Donatan & Cleo -Slavica , jest potezny bas .Naprawde mocny sub jak na moje 10 m2 jest za mocny ,ale jakbym sie przeniosl do 25 m2 to bedzie dobrze .

siemanko,
chciałbym dokupić do swojego sprzętu SUBWOOFER. Aktualnie posiadam:
-amplituner Pioneer VSX-918V
-2x Technics SB-T200
-3x Technics SB AFC 140
, co do tego najlepiej by pasowało?

zastanawiałem się nad "Taga Harmony TSW 120", co mi poradzicie?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0