Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Beniamin

Subwoofer do stereo Dali Zensor 3

Recommended Posts

Witam,
jestem zupełnie nowym forumowiczem i proszę o wybaczenie ewentualnych błędów merytorycznych w moim poście icon_wink.gif

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 2 głośników Dali Zensor 3 podpiętych do Denon X2000 (zależało mi na HDMI)
Gra to bardzo przyjemnie, wybierałem między Zensorami a Concept 20 i wybrałem te pierwsze ponieważ miały zdecydowanie więcej dołu.
I tu zaczyna się moje pytanie..
Czasem myślę o tym, żeby było jeszcze więcej dołu, szczególnie jak chce żeby coś łupnęło przy oglądaniu filmów.
Czy jest sens dokupić np. RELa T5 do tego zestawu? Słuchałem go z Concept 20 i dla mnie idealnie uzupełniał deficyt dołu.

pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc

Witaj,
nie podałeś wielkości Twojego pomieszczenia, zakłądam jednak że jest to 15-22m2.
Jeśli zależy Ci na dodatkowym wyeksponowaniu basu, zachowując wysoką jakość dźwięku, szybkośc, dokładnośc i kontrolę, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie własnie Rel T5. To subwoofer, który poza filammi, idealnie sprawdzi się także w muzyce.

Jeśli masz taką mozliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W przypadku pytań służę pomocą.

Cytat

Witam,
jestem zupełnie nowym forumowiczem i proszę o wybaczenie ewentualnych błędów merytorycznych w moim poście icon_wink.gif

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 2 głośników Dali Zensor 3 podpiętych do Denon X2000 (zależało mi na HDMI)
Gra to bardzo przyjemnie, wybierałem między Zensorami a Concept 20 i wybrałem te pierwsze ponieważ miały zdecydowanie więcej dołu.
I tu zaczyna się moje pytanie..
Czasem myślę o tym, żeby było jeszcze więcej dołu, szczególnie jak chce żeby coś łupnęło przy oglądaniu filmów.
Czy jest sens dokupić np. RELa T5 do tego zestawu? Słuchałem go z Concept 20 i dla mnie idealnie uzupełniał deficyt dołu.

pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować