Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
damson

Poszukiwany wzmacniacz

Witajcie.

Poszukuję jakiegoś wzmacniacza do 200 zł, który będzie obsługiwał kolumny Voice Kraft VK 1004/2. Wiem, że to może nie jest zbyt wygórowana cena no, ale od czegoś trzeba zacząć icon_smile.gif Liczę na szybką pomoc.

Pozdrawiam!

Dodam tylko, że każdy z tych wzmacniaczy będzie co najmniej o klasę, dwie lepszy niż te kolumny.
Nie zastanowiło Cię jaką jakość dźwięku mogą prezentować spore kolumny podłogowe, każdy z trzema głośnikami, kosztujące 219zł?
Po zakupie wzmacniacza zbieraj na lepsze kolumny głośnikowe. Jeśli to mają być podłogowe i mają przyzwoicie zagrać, to niestety będziesz musiał wydać kilka stówek. Za używane icon_idea.gif

Cześć

Nie zrozum mnie źle, ale te kolumny są bardzo, bardzo kiepskiej jakości. Nie wiem jakie masz wymagania co do brzmienia, bo może akurat te Voice Krafty Ci odpowiadają, ale wierz mi, że nawet niewiele droższe monitory zagrają o niebo lepiej.
Dlaczego akurat wybrałeś te kolumny ? Podłączałeś już je wcześniej do jakiegoś wzmacniacza ? Jakiej powierzchni masz pokój ?

Powierzchnia pokoju to chyba 20-25m^2. Nigdy nie miałem styczności z tymi kolumnami. Po prostu szukałem jakiś tanich, dużych kolumn, a z opinii znalezionych w internecie te były dobre. No cóż, najwyżej wyrzuciłem 250 zł w błoto, okażę się jak kurier je przywiezie. Dzięki wszystkim za pomoc.

No poczekaj, nie rezygnuj tak szybko, przecież możesz je odesłać. Wtedy moglibyśmy poszukać czegoś przyzwoitego.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0