Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubakorona

Jakiego programu uzywacie do sluchania muszyki na PC

Recommended Posts

Cale audio mam podlaczone pod komputer i interesuje mnie program w ktorym mogl bym sie bawic equalizerem.Uzywam winampa jak wiekszosc ludzi ale mozecie znacie jakies dobre programy do sluchania muzyki...??

Też używam Winampa i właściwie nie wiem dlaczego inny program miałby go przewyższać .Jakości dźwięku nie poprawimy a wszelkie kombinacje typu equalizer raczej pogarszają niż polepszają brzmienie .Chyba że ich używamy do poprawienia wad akustyki pomieszczenia lub wyrównanie pasma kolumn.

Ja aktualnie używam itunes i foobara. Itunes jest przeładowany gadżetami, ale używam go do ładowania ipoda i nie chcę zaśmiecać sobie systemu kolejnym grajkiem, na laptopie mam foobara - mało obciąża system bez bajerów wykonuje swoją podstawową funkcję - odtwarzanie muzyki. Z Winampem dałem sobie spokój kilka lat temu - po prostu mi się nie podoba, a jak są niezłe alternatywy to czemu ich nie używać

Pozdrawiam

swojego czasu naczytalem sie o programach, i wyniknelo ze foobar najlepszy, zainstalowalem sprubowalem i do dzis zostal. Cenie go szczegolnie za prostote.

Ostatnio Foobara (bo praktycznie nie obciąża systemu) a mój komp to by się do skansenu nadawał..Poza tym Foobar jest prosty i nie "zwydziwiany"
A tak całkiem ostatnio to Screamer Radio o którym mi w innym temacie muzyczny gość przpomniał icon_smile.gif (bogate złoża muzyki)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować