Skocz do zawartości

głośniki -fronty


donwito-60

Recommended Posts

Witam Na forum jestem nowicjuszem ale postanowiłem poprosić o sugestie bądź może nawet radę właśnie tu bo wybór jest ogromny.Używam teraz zestawu tzw.kino domowe firmy Koda,jeśli chodzi o fronty to model AV 988 F.Przy filmach est nawet ok ale jeśli chodzi o słuchanie muzyki to katastrofa.Pokrótce opisze jak ja to słyszęicon_biggrin.gifużo zniekształceń w środku nie można usłyszeć poszczególnych instumentów ,bas delikatny nie nachalny a góra mogła by coś jeszcze od siebie dać.Napisze co leży w sferze moich zainteresowań i oczywiście możliwości. Focal Chorus 726 V,Elac FS 147,Dali Ikon 6mk2,Dali Lektor 8,Dynaudio DM3/7,Epos Elan 35,Canton Chrono 508.2 DC .To tyle,mam nadzieje na jakieś opinie ,które bede mógł później potwierdzić w odsłuchu.Zdaje sobie oczywiście sprawę że kwestia brzmienia jest bardzo subiektywnym doznaniem nie mniej jednak proszę o radę.Pozdrawiam donwito-60
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Napisz coś więcej według http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html , kolumny zacne, ale takie różne wielkością i stylem, że łaczy je tylko, ze sa nowe icon_wink.gif


Ok ja bardziej myślałem o jakiejś radzie jeśli chodzi o zakup tych przezemnie wymienionych bo z tych fontów Koda nie jestem zadowolony.Dawno ,dawno temu miałem Altusy i grały lepiej i dokładniej niż Kody i dlatego chcę zmienić .A może powinienem zmienić Ampli.Pełny symbol mojego Onkyo to TX-NR616
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przeczytaj ze zrozumieniem to jedno zdanie które napisałem icon_wink.gif przecież pisałem o Twoich propozycjach...
Przecież jak idziesz do lekarza w swojej sprawie to chyba mõwisz mu te dwa zdania gdzie boli, jak itd aby coś zaradził, jeśli ktoś nie chce mówić to leczy się samemu, lub idzie do wróżbity, no ale to już inne klimaty.
Jedyne co można na tą chwilę powiedzieć, to że obecne kolumny, raczej 3 klasy poniżej amplitunera, więc gra byle jak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

Może przeczytaj ze zrozumieniem to jedno zdanie które napisałem icon_wink.gif przecież pisałem o Twoich propozycjach...
Przecież jak idziesz do lekarza w swojej sprawie to chyba mõwisz mu te dwa zdania gdzie boli, jak itd aby coś zaradził, jeśli ktoś nie chce mówić to leczy się samemu, lub idzie do wróżbity, no ale to już inne klimaty.
Jedyne co można na tą chwilę powiedzieć, to że obecne kolumny, raczej 3 klasy poniżej amplitunera, więc gra byle jak.



Witam ,już sie poprawiam i może uda mi sie trochę uściślić: słucham różnej muzyki i chciałbym żeby odsłuch był bardziej czytelny tzn. góra ma być słyszalna a zarazem by blachy mogły wybrzmieć -dłużej,średnie mają być szerokie i szczegółowe ale też ocieplone a dół ma być- ale nie najważniejszy ale też kiedy trzeba ma zejść i zagrać.To tak w skrócie i nie wiem czy te moje "zachcianki" można ubrać w jakiś konkretny model.Jeśli może mi ktoś pomóc bede wdzięczny.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I uważasz, że to jest poprawnie napisany pierwszy post, gdzie podałeś wszystkie te informacje, które opisał w punktach RoRo?
Gościu, nie obraź się, albo obraź jeśli chcesz. Ale jaja sobie z nas robisz?
Jakie Twoje podejście i zaangażowanie, takie i nasze.


Własnie widze że nie warto i szkoda czasu lepie posłuchać i wybrać co odpowiada a nie dywagować o niczym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...