Skocz do zawartości

Amplituner do KODA F51 + SW850


Koko

Recommended Posts

witam kupilem sobie zestaw KODA F51 + SW850 sub i szukam amlitunera tez w tych granicach co w temacie wiec sie
podlacze:
1. yamaha 361 - 650zl (nowy - gwarancja)
2. denon 1801 - 650zl (siedmio letni)
3.pionier 515 (uzywka)


co myslicie o tych czy moze macie jakies inne propozycje ? Edytowano przez cz58y
Wątek oddzielony od tematu "Jaki używany Amplituner do 700zł"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Yamaha już chodzi nawet po 600pln,jak za nowy ampli to cena atrakcyjna.Jednak to najniższy model z oferty.Ja miałem kiedyś 357 i nie byłem zadowolony,szybko się jej pozbyłem.
Z używanych ampli mogę Ci polecić to http://www.allegro.pl/item322236863_onkyo_..._org_pilot.html
Sam go miałem i w kinie jest naprawdę niezły,a i w stereo zjada wszystkie nowe podstawowe modele. icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoKo
Proponowałbym raczej zakup używanego amplitunera, ale wyższej serii - tak jak radził Ci Devil
Najlepiej jakbyś mógł dołożyć jeszcze 100 czy 200zł, bo warto - uciekasz wtedy z najniższego modelu w ofercie firm. icon_cool.gif
Zamiast Pioneera VSX-515 mógłbys już trafić serię 8xx lub nawet 9xx (np. 814, 815, 915), a z ONKYO oprócz 575 także nowszy 501 (ogólnie serię 50x) czy wyższą serię 60x (np. 600, 601), do tego dochodzi DENON z modelami 1905 i 2105 (lub nowszym 1906).
Jeżeli Ci się nie śpieszy, to na spokojnie trafisz modele które dużo lepiej zagrają zarówno w stereo jak i w KD od najniższej Yamahy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...