Skocz do zawartości

Zestaw stereo


DAB76

Recommended Posts

Witam wszystkich

Zostałem szczęśliwym lub nieszczęśliwym posiadaczem kolumn Prelude PSF-1 i mój dotychczasowy zestaw DENON 735AR przestał grać jak powinien
dzwięk zrobił sie zimny i mam wrażenie że sie gubi przy natłoku dzwięków i gra basem , za dużo basu , może jest to kwestia ustawienia

Mam kłopot teraz bo nie wiem co dalej , czytałem że podobno idealnie pasują do wzmacniaczy Electrocompanieta, na nowe to nie wydolę
używane to koszt od ok. 4k , ale w tej cenie jest nowy ABRAHAMSEN ,

Inny wzmacniacz czy konćówka , mam wyjscie PREQUT , czytam i czytam i kręćka dostaje
Pokój ok20m
kwota jaką chciałbym przeznaczyć to 5tyś


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobiłem mały rekonesans w dwóch sklepach , nawiasem pisząc pierwszy raz byłem i obsługa 1 klasa

w jednym zaproponowali mi CAMBRIG końcówkę +strem magic
a w drugim staneło na PIONIEER ,
bo chciałem mieć możliwość podpięcia DVD

w jednym ze sklepów sprzedawca zasugerował wymianę kolumn , żeby sprzet ten co mam zostawić tylko dobrać jakieś inne kolumny

wiem że trzeba robić odsłuch , ale też chciałbym być tzw zdecydowanym klientem a nie żę może ten albo tamten
podpowiecie jakieś propozycje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam kłopot teraz bo nie wiem co dalej , czytałem że podobno idealnie pasują do wzmacniaczy Electrocompanieta, na nowe to nie wydolę
używane to koszt od ok. 4k , ale w tej cenie jest nowy ABRAHAMSEN ,


Electrocompaniet ECI-2 ostatnio był wystawiony za 2k: http://olx.pl/oferta/wzmacniacz-electrocom...99-ID4pfdn.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić sam sobie odpowiedziałeś w pierwszym poście.
Wzmacniacz Denon 735R jest dobrym wzmacniaczem i choć mocny, to jednak nie ta klasa, nie ta jakość a przede wszystkim nie to
brzmienie by zagrać dobrze z tymi dość wymagającymi i nieco specyficznie grającymi kolumnami.

Są co najmniej dwie możliwości.
Albo dobierzesz odpowiedniej jakości wzmacniacz i to raczej używany.
Albo zmienisz kolumny na bardziej "przyjazne", odpowiadające Twojemu gustowi.

Żadne tam Cambridge czy Pioneery.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...