Skocz do zawartości

tanie kino domowe do salonu z możliwością stereo


freeday

Recommended Posts

Witam serdecznie forumowiczów,
Obecnie mam zamiar zakupić kino domowe do dużego pokoju, chciałbym również słuchać muzyki (dysk twardy pliki Flac, i CD)
Pokój jest w ten sposób umeblowany że niestety nie wchodzą w grę kolumny podłogowe, w rogach pokoju mam pod tynkiem rurki pod przewody więc myślałem o 4 satelitach + zestaw 2.1. Biorę pod uwagę również rozwijanie systemu, powiedzmy na razie 2.1 plus amplituner i coś do odtwarzania, ze wskazaniem odpowiednich satelitek (bose?).Lub gotowy zestaw 7.1.
Nie mam wygórowanych wymagań, nie przepadam za beczkowatym basem, preferuję dynamikę i rozłożone pasmo. Słucham głównie klasyki.

Moja wstępna koncepcja to:
Nad T757- 3500zł
kolumny castle knight 2 (stereo)
front castle Keep
castle classic cube
do tego w przyszłości doszły by 4 satelitki do sorroundu

jak myślicie?


W załączniku plan pomieszczenia (wys 320cm) i wstępny rozkład systemu

Proszę o rady co wybrać icon_smile.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli zależy Ci na pełnej funkcjonalności systemu, proponowałbym Ci zwrócić uwagę na amplituner Denon AVR-X3100W lub Marantz SR 6009. To dwa bardzo dobrze jakościowo grające urządzenia (Marantz z większym naciskiem na stereo), które są dopracowane pod względem oprogramowania, działają stabilnie i oferują pełną funkcjonalność.
W kwestii kolumn Castle oczywiście wchodzi w rachubę, proponuję jednak zwrócić także uwagę na ofertę kolumn Monitor Audio. Jako kolumny przednie warto zastosować Monitor Audio Bx2, natomiast kolumny efektowe można zastosować ewentualnie z innych serii, które możliwe że lepiej wpasują się w pomieszczenie np. Soundframe czy Shadow.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Cytat

Witam serdecznie forumowiczów,
Obecnie mam zamiar zakupić kino domowe do dużego pokoju, chciałbym również słuchać muzyki (dysk twardy pliki Flac, i CD)
Pokój jest w ten sposób umeblowany że niestety nie wchodzą w grę kolumny podłogowe, w rogach pokoju mam pod tynkiem rurki pod przewody więc myślałem o 4 satelitach + zestaw 2.1. Biorę pod uwagę również rozwijanie systemu, powiedzmy na razie 2.1 plus amplituner i coś do odtwarzania, ze wskazaniem odpowiednich satelitek (bose?).Lub gotowy zestaw 7.1.
Nie mam wygórowanych wymagań, nie przepadam za beczkowatym basem, preferuję dynamikę i rozłożone pasmo. Słucham głównie klasyki.

Moja wstępna koncepcja to:
Nad T757- 3500zł
kolumny castle knight 2 (stereo)
front castle Keep
castle classic cube
do tego w przyszłości doszły by 4 satelitki do sorroundu

jak myślicie?


W załączniku plan pomieszczenia (wys 320cm) i wstępny rozkład systemu

Proszę o rady co wybrać icon_smile.gif


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...