Skocz do zawartości

Głośniki Sony SS-G1300


fonari

Recommended Posts

Witam ,

posiadam w domu głośniki firmy Sony SS-G1300 (6ohm) (w bardzo dobrym stanie). Posiadam również wieżę jednak w gorszym stanie.

Zdjęcie z instrukcją o jakie głośniki chodzi
KOD
http://img.manualscenter.com//manuals/html/99/EA/99EA4107A672F41A271B0FB11F9A67A33DB536D7/99EA4107A672F41A271B0FB11F9A67A33DB536D7001.png


Moje pytanie brzmi czy ten sprzęt jest jeszcze użyteczny? U mnie stoi na szafie jako ozdoba a może ktoś zechciałby je odkupić.


Dziękuję i pozdrawiam - dodam iż na polskich forach nie spotkałem się z owymi głośnikami. Sprzęt mam z USA (od wielu wielu lat). Jeżeli ktoś będzie zainteresowany porobię zdjęcia icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moje pytanie brzmi czy ten sprzęt jest jeszcze użyteczny? U mnie stoi na szafie jako ozdoba a może ktoś zechciałby je odkupić.



To czy jest użyteczny, możesz wiedzieć tylko Ty i nikt inny icon_wink.gif . Skoro jest ich mało na rynku wtórnym , jak sm napisałeś, podłącz je sprawdź, czy są użyteczne ( działają) opisz jak brzmią i sprzedaj na allegro, olx.
Jak są to kolumny od tzw. wieży "all in one" a sporo na to wskzuje (np. waga ) raczej nie są więcej warte niż 50-100zł .
Na rynku jest zasada, tyle jest coś warte, ile ktoś zapłaci .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jeżeli szukasz kupca na ten sprzęt, to zdecydowanie nie ten dział, a przede wszystkim i nie miejsce.
Jeżeli szukasz czegoś dla siebie, zdecydowanie radziłbym poszukać czegoś lepszego. W razie opcji drugiej, napisz czego szukasz i ile możesz przeznaczyć na to pieniędzy, a z pewnością pomożemy Ci wybrać coś sensownego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...