Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grajek956

Problem z połączeniem kolumn. POMOCY !

Recommended Posts

Witam ! Dostałem niedawno zestaw dwóch kolumn (domowej roboty, głośniki Tonsil) i amplituner. Niestety problem polega na tym, że nie do końca wiem jak to wszystko podłączyć, żeby działało. Chciałbym aby była możliwość podłączenia sie na jacka. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Kto Ci powiedzial ze jest to amplituner...??? Jest to odtwarzacz kasetowy. Do tego musisz miec albo amplituner albo wzmacniacz stereo i wtedy kolumny podlaczasz wlasnie pod to. W tej konfiguracji nic nie zdzialasz icon_sad.gif

Cytat

Nie chcę strzelać, a nie wiem ile kosztują takie "zabawki". Dobrze by było gdyby nie przekroczyło to 100 zł.

Za 100zl to raczej nie kupisz nic sensownego. Nasuwa sie pytanie czy posiadasz kolekcje kaset magnetofonowych bo jak nie nie widze sensu skladac system opierajac sie na decku ( magnetofonie )

Skoro nie masz zamiaru słuchać muzyki z kaset, to sprzedaj tego decka. Dużo nie jest wart, ale zawsze zasilisz sobie budżet na wzmacniacz. Proponowałbym dozbierać na ten cel, chociaż 250-300 zł.

Jezeli mamy coś zaproponować przeczytaj uważnie jak napisać pierwszy post i napisz wszystko jak najdokładniej co tam jest napisane. My będziemy mieli łatwiej a Ty nie będziesz musiał odpowiadać na podstawowe nasze pytania.

Warto dodać, że jak uda Ci się kupić jakiś przyzwoity wzmacniacz w okolicach 300 zł, to proponowałbym z czasem zainwestować w lepsze kolumny.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować