Skocz do zawartości

Jaki amplituner + kolumny pod uhd 4k


krzysiu165

Recommended Posts

Witam potrzebuje pomocy w zakupie kina domowego które ma być podpięty pod tv ultra hd 4k a odtwarzane filmy będą z ps4 szukam amplituner i zestawu kolumn do 6tys zł zestaw będzie grał w pokoju 25m kwadratowych głównie kino ma być tylko pod filmy zależy mi na niskim i głębokim basie dodam że na głośności dużej mi nie zależy proszę o pomoc dodam że wchodzi w grę sprzęt używany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wybaczcie, że się podepnę ale chyba nie ma sensu na tworzenie nowego tematu.

Panowie mam takie pytanie


Mam zestaw głośników 5.1 Klipsch RF II 62,RC 62, RB 61. Sub RW 10d. (z których jestem bardzo zadowolony)


Do tego będzie podpięty Bluray Denon BDP 3313.
oraz najważniejsze
- aplituner Denon AVR x 4100w

I tu rodzi się moje pytanie.
Patrząc na moje głośniki oraz player jak znacząco poprawi się jakość dźwięku jeśli zdecydowałbym się na zakup AVR x 5200w - dokładnie to chodzi mi polepszenie jakości dźwięku w muzyce (zarówno w stereo jak i 5.1)
Jak wiecie x5200w jest 3 tys. droższy. To nie mała kwota. Pytanie czy warto? Jakie korzyści by mi to dało? (poza większą mocą) Czy nie jest on już za mocny?
A może zostać przy x4100 a kasę zbierać jak jakić DAC, końcówkę czy coś tam jeszcze?

Dodam, że raczej laikiem tym temacie więc z wiadomych względów zależy mi na prostocie rozwiązać a z drugiej na jakości - w granicach rozsądku.

z góry dziękuję za wszelkie porady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...