Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrew12345

KLIPSCH RF 62 vs TANNOY DC6T

Recommended Posts

Witajcie.
Mam do wydania ok 4000 złotych na kolumny, które będą grać z Onkyo a9050. Aktualnie grają Tannoy Mercury v4i, ale czas na zmianę icon_smile.gif

Krążą opinie że Klipsch jest skonturowany bardziej, Tannoy mnie przekonuje miękkim brzmieniem. Zanim pojadę na odsłuch , chcę wytypować co nie co. Jakie jest Wasze zdanie ?

Wiem, ale chciałem się zorientować, żeby wstępnie wiedzieć czego szukać i o co poprosić do przesłuchania. Chciałbym poznać opinie kilku osób, nie tylko Pana w salonie icon_smile.gif oczywiście będę kierować się odsłuchem.

Możesz także posłuchać nowych kolumn za 8 - 10 kzł by wiedzieć jak (dobrze) takie grają a później wiedząc jakie Ci się podobały (marka i model) szukać takich lub podobnych, używanych.
Wszystko zależy od tego czy zależy Ci na dobrym, jak najlepszym dźwięku za te pieniądze, czy tylko na zmianie kolumn na trochę lepsze?
Tylko, że kupując w ten sposób świetne ju z kolumny (bo masz na to szansę) okaże się, że elementem ograniczającym dobry dźwięk jest Onkyo. bo to niestety tylko dość przeciętny wzmacniacz. A będzie na pewno takim na tle używanych kolumn za 4 kzł.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować