Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr EK

amplituner do magnat interrior 50001A

Recommended Posts

Witam.Zakupiłem nie dawno zestaw magnat interrior 5001A.Zastanawiam się czy dobrze to zagra z Harman Kardon Amplituner BDS 570 ?Ewentualnie mam na oku jeszcze ONKYO HT-R558 5.1.Co myślicie?Zależy mi gównie na dobrym odsłuchu filmów itp.Ale jeśli zagra to dobrze przy muzyce to też będzie to na duży plus.Co myślicie o propzycjach w/w amplituynerach?Jakieś sugestie?

Witaj,

To dobre kolumny w mega dobrej cenie. Co do amplitunera to z ych dwóch raczej Onkyo mimo że starszy.
Ile chcesz dać na ten sprzęt? Może coś z nowszych klocków Onkyo 508?

Pozdrawiam

Nie jestem audiofilem i kasa na sprzęt to średnia pólka...Chciałbym żeby amplituner był do kina domowego czyli min 5.1 z hdmi i usb.Rozglądam się dopiero,a że jestem nie obeznany w tym temacie to mam nie mały problem.Chciałbym żeby mocowo był dobze dobrany do magnatów no i oczywiście żeby wyciągnął z nich to co najlepsze.

O to chodzi że nie musi być wybitnej klasy. Bo Maganty Interior nie wymagają dużo pradu.
Średnia połka to pojęcie względne, zaraz koledzy na forum podkreślą żę szukasz amplitunera za 4000 zl.

Było by wiec łatwiej jakbyś po prostu określił.

No tak dla zaawansowanych słuchaczy 4 k. to średnia półka.Dla mnie to kwota ok.2-2,5tyś.A czy jest warto wchodzić w używany sprzęt za ok 1tyś który kiedyś był wart np.3-4 tyś?

Tak jeśli źródło jest pewne. Dużo amplitunerów ma już pewne wady.
Wyłączanie, mruganie, końcówki mocy. HDMI itp
W tej cenie do tych kolumienek wystarczy aż nad to nowy Onkyo 646. Dobry amplituner w Twoim budżecie.

W razie pytań lub wycen zapraszam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować