Zaloguj się, aby obserwować  
luc97

Amator Unitra 2C

Siemka kupiłem nie dawno Amator Unitra 2C i teraz dostałem głośniki z sharp'a takie jak na załączniku tylko mam mały problem kupiłem kabel 2pin (jest w załączniku) gdy podpinam wtyczkę (2pin) do Amator'a i łączę kable z głośnika i do tego kabla to nie działa... wiecie może o co chodzi ?

Teraz mam ''wciśnięte'' kable do Amatora bez wtyczki i wszystko działa więc radio zepsute nie jest głośniki grają więc też wszystko ok może coś źle podpinam czy coś?

THX

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Cześć.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Kiedy wpinasz przez wtyczkę to nie działa, a jak masz wciśnięte gołe kable to działa ???
Rozumiem, że w kolumnach wyprowadzone są kable ?

Tak w głośnikach są już kable i tak jak napisałeś właśnie tak jest :/ i właśnie troszkę tego nie ogarniam

W takim razie jedyne co mi przyszło do głowy, to to że wtyczki założone na kablach nie są z nim połączone. Bo cóż innego może tutaj nie grać ...

Można by sprawdzić, czy faktycznie są połączone, czy jest przejście elektryczne. Masz jakiś miernik? Albo ktoś ze znajomych?

A tak w ogóle, to pokazałbyś tylny panel Amatora i kolumn (bo to są kolumny a głośniki to co innego) Sharp.
Może coś dostrzeżemy, czego Ty nie zauważasz.
Mógłbyś pokazać jak łączysz gołe kable do kolumn i ampli oraz jak łączysz te kable z końcówkami.

Cytat

Można by sprawdzić, czy faktycznie są połączone, czy jest przejście elektryczne. Masz jakiś miernik? Albo ktoś ze znajomych?

A tak w ogóle, to pokazałbyś tylny panel Amatora i kolumn (bo to są kolumny a głośniki to co innego) Sharp.
Może coś dostrzeżemy, czego Ty nie zauważasz.
Mógłbyś pokazać jak łączysz gołe kable do kolumn i ampli oraz jak łączysz te kable z końcówkami.

Ok rozwiązane brat przyszedł i kable sprawdził i tak jak pisał kolega wyżej nie podłączone czy coś takiego już śmiga icon_wink.gif można zamknąć temat icon_wink.gif

dzięki wielkie !!!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować