Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
maniu

Yamaha CDX- 397 MKII

Jak w temacie macie jakieś doświadczenia z tym CD Yamaha CDX- 397 MKII ?? Aktualnie posiadam CDX - 460 i nie jestem z niego do końca zadowolony, słaba szczegółowość, słabe wysokie tony.

Z tego co wyczytałem 397 to dość nowy CD i za cene 300- 400 zł wydaje się być spoko, tylko czy zagra lepiej od mojego ?? Zależy mi na Cd Yamahy, mogę go obsługiwać pilotem od Ampli co mnie cieszy....

Czy dla Ciebie zagra lepiej to nie wiem, u mnie gra z MF E100 i jestem bardzo zadowolony. W testach LINK pisali o nim, że basu mało ale dotyczyło to współpracy ze wzmacniaczem Yamaha 397 . U mnie i góra szczegółowa, anie kłująca i dół kontrolowany i "głęboki".

ok dzięki, u mnie DAC prodigy audio Cube gra o niebo lepiej od tego CDX 460 ...

Jeśli sterowanie wspólnym pilotem jest lepsze niż dobry dźwięk, to ja nie mam pytań icon_rolleyes.gif
Zna ktoś wyrafinowany odtwarzacz CD firmy Yamaha? Bo ja nie. Ale może się nie znam icon_cool.gif

Wyrafinowana to może ta Yamaha i nie jest ale gra u mnie świetnie, a chyba o to chodzi icon_smile.gif
Ale może się nie znam icon_cool.gif

Nie przeczę, że u Ciebie może grać świetnie. Znasz się, oczywiście icon_biggrin.gif Nieraz coś pozornie słabiej grającego, ale dobrze dobranego może w sumie zagrać lepiej, niż podłączony w to miejsce relatywnie lepszy element.
Ale nie zmienia to faktu, że CD nie jest wyrafinowany.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0