Skocz do zawartości

Głośniki do TV. Solo 6c czy coś innego?


Rafcio777

Recommended Posts

Cytat

Nie zrozumcie mnie źle. Nie zależy mi na tym, aby bas rozsadzał pomieszczenie, zwłaszcza, że mieszkam w bloku, ale przy Solo7c właśnie tego jakiegoś efektu "łał" mi brakuje.


No właśnie, zrozum że wyższość brzmienia nie polega na rozsadzającym pokój basie;)
Dodatkowo by był( bas) nie musisz odkręcać na ful . A swoją drogą tak jak piszesz grają zazwyczaj głośniki pc typu 2.1 paździerzowe umc i metaliczno plastikowe cyk, umc ,cyk, umc dół i góra i głośno na full, karykatura dźwięku. Natomiast takie lepsze głośniki stereo PC, jak piszesz owszem grają równiej, ale ze słabym wypełnieniem, pewną suchością, słabą głębią, czasem szumem tła( wiadomo wszystko w jednej obudowie).
Do motoryzacyjnych porównań nie będę nawiązywał, ale to trochę tak jakbyś drożdżowkę z marketu porównywał z szarlotką mamy, czy zupę z papietka z podłego baru z domową. Plusem tych pierwszych jest to że masz je na teraz, z drugimi trzeba pokombinowaćicon_wink.gif po drożdzówki do marketu nikt nie jeździ, na ciasto do mamy owszem.
Podobnie oddzielne monitory i piecyk, basu, czy góry nie musi być spektakularnie więcej( choć bywa) by było lepiej, masz np. pełną średnicę, wyższy bas, dokładniejszą górę( co nie znaczy że musi cykać).
Nieraz ludzie piszą ,, nie potrzebuje mocnego wzmacniacza bo nie będę słuchał na full", zgadza się, tylko czy te osoby kupując np. auto też jeżdzą na maksa 180? Może , a może doceniają jednak komfort i rezerwę mocy, bo amatorów przejażdżek maluchami, trabantami i wskami z koszem jakby mniej;) ( oj miało nie być o autach,ups)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...