Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
waldi

Sprzęt do 1000zł, możliwe?

Zaczynam dopiero przygodę z audio (na poważnie) i chciałbym sobie złożyć zestawik, ale niestety moje fundusze to 1000zł na całość. Czy da się coś poradzić z taką kwotą, nie chcę mini wieży, chcę choć namiastkę fajnego sprzętu, nie musi wyglądać super, ma grać. Co myślicie?

Jest to możliwe, ale tyczy się to tylko sprzętu używanego i niezbyt rozbudowanego, t/j wzmacniacz (amplituner), CD i para kolumn. Spory wybór jest na allegro, ale również można znaleść ciekawe propozycje w ogłoszeniach i w komisach.

Cześć ! W naszych realiach, tylko "coś" używanego. "Coś", dlatego, ponieważ nie określiłeś jasno czego potrzebujesz. Nie lekceważyłbym tematu mini wieży, jeżeli twoje warunki lokalowe są ograniczone (mały pokój/pokoje), wstawianie dużych kolumn i mocnego sprzętu mija się po prostu z celem. Duże kolumny (wolnostojące), wytwarzają większe ciśnienie akustyczne, dżwięk odbija się od ścian , sufitu, podłogi, mebli itp., możesz być zawiedziony tym co usłyszysz, lub co gorsza, jeżeli jesteś początkującym miłośnikiem sprzętu i muzy, nabrać złych nawyków. Napisz "coś" więcej, Używana Yamaha Piano Craft, to już "coś" fajnego dla początkującego.
Pozdrawiam
Waldek

P.S http://www.allegro.pl/item173984293_wzmacn...i_fi_carlo.html

A oczywiscie ze sie da. Moze nie ma zbyt duzego pola do popisu ale moze da sie cos skombinowac.
Napisz jakich potrzebujesz? Podlogowki czy monitory? Jaki pokoj?
[/list]

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0