Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Saccus

Feliks Audio i słuchawki

Recommended Posts

Witam serdeczni.
Zamierzam zakupić wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Espressivo i słuchawki Bayerdynamic 990. Czy powinienem nabyć słuchawki 250 czy 600 ohm? Czy ktoś odsłuchiwał taki zestaw? Proszę o opinie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Feliks Audio Espressivo według specyfikacji obsługuje takie widełki impedancji słuchawek, a nawet szersze. Natomiast jeśli masz opcję wyboru modelu w wersji 250 i 600 to 600 mogą grać teoretycznie nieco ciszej względem 250, mogą pojawić się też inne niuanse.

Mam taki zestaw i jestem bardzo zadowolony, pobawiłem się też trochę lampkami i mogę powiedzieć ,że bardzo szybko uda ci się znaleźć to czego oczekujesz.
Słuchawki oczywiście 600ohm.

Mogę jeszcze dodać coś na temat lamp sterujących. Te co są zamontowane fabrycznie grają fajnie z muzyką hip-hop, dużo basu. Ja akurat słucham dużo muzyki elektronicznej więc potrzebowałem coś innego, trafiłem na lampki siemensa ECC88 i powiem ,że jestem z nich bardzo zadowolony.Kolega polecał mi Valvo Red ale jakoś nie mam ochoty wydać na lampy tyle co za wzmacniacz.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Jednym słowem zostałem utwierdzony w przekonaniu iż słuchawki 600 ohm do tej lampy będą idealne.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować